Monitor Asus VZ279HE 27 "
Zdjęcia 6 |
Asus VZ279HE 27 "
23 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Różnica między modelem VZ279HE a VZ279H polega na braku wbudowanych głośników
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VZ279HE 27 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ASUS VZ279HE-W 27 | 799 zł |
Monitor Asus VZ279HEG1R (90LM05T1-B01E70) | 855 zł |
Monitor ASUS Eye Care VZ279HE 27" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 850 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 27 VZ279HEG1R - PACZKOMAT, POCZTA, KURI | 697 zł |
Asus Vz279heg1r 27´´ Full Hd Led Gaming Monitor Czarny One Size / EU Plug | 664 zł |
Monitor ASUS Eye Care VZ279HE 27" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 850 zł |
Modyfikacje Asus VZ279HE
Ceny na Asus VZ279HE |
---|---|---|---|---|
Asus VZ239HE 23 " | od 484 zł | 25 oferty | ||
Asus VZ279HE 27 " | od 664 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →