Pendrive SanDisk Cruzer Snap 128 GB
Zdjęcia 8 |
SanDisk Cruzer Snap 128Gb 64 GB128 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Cruzer Snap 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cruzer Snap 128GB USB Flash DriveBlack SDCZ62-128G-G35 | 66 zł |
Pendrive SanDisk Cruzer Snap, 128 GB (SDCZ62-128G-G35) | 89 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Snap SDCZ62-128G-G35, 128 GB, USB 2.0 | 54 zł |
Modyfikacje SanDisk Cruzer Snap
Ceny na SanDisk Cruzer Snap |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Snap 64 GB | od 48 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Cruzer Snap 128 GB | od 54 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →