USB-флешка SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ (SDCZ62-064G-G35)
Фото 8 |
SanDisk Cruzer Snap 64Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive SanDisk Cruzer Snap, 64 GB (SDCZ62-064G-G35) | 53 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Snap SDCZ62-064G-G35, 64 GB, USB 2.0 | 57 zł |
Pendrive, pamięć USB SanDisk Cruzer Snap 64GB (SDCZ62-064G-G35) Czarny | 73 zł |
Модификації SanDisk Cruzer Snap
Ціни на SanDisk Cruzer Snap |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ | від 53 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Snap 128 ГБ | від 54 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →