Zlewozmywak kuchenny Blanco Riona 45 521400 500x500
Zdjęcia 9 |
Blanco Riona 45 521400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Riona 45 521400 500x500
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew BLANCO RIONA 45 czarny (korek manual) (526095) *** zamów wycięcie otw | 928 zł |
Zlewozmywak Blanco RIONA 45 czarny 526 095 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zap | 793 zł |
Zlew BLANCO RIONA 45 delikatny biały | 928 zł |
Zlew BLANCO RIONA 45 ALUMETALIK (korek manual) (521397) *** zamów wycięcie | 928 zł |
Zlew BLANCO RIONA 45 wulkaniczny szary | 928 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →