Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 VA
Zdjęcia 7 |
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I
Ceny na APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA | od 1 939 zł | 12 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 VA | od 489 zł | 1 oferta | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA | od 3 686 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →