ДБЖ APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 ВА
Фото 7 |
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I
Ціни на APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА | від 1 939 zł | 12 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 ВА | від 489 zł | 1 пропозиція | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА | від 3 686 zł | 17 пропозицій |