Кухонна мийка Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500
Фото 8 |
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 620x500780x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE MARIS MRG 611 zlewozmywak kuchenny zlewozmywak do zabudowy fragrani | 1 124 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 611 onyx (114.0250.890) *** zamów wycięcie otworów G | 1 035 zł |
Zlewozmywak Franke Maris MRG 611 onyx 114.0250.890 tel. 697 256 410 - zadz | 970 zł |
Модификації Franke Maris MRG 611 114.0066.564
Ціни на Franke Maris MRG 611 114.0066.564 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500 | від 819 zł | 62 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500 | від 970 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →