Кухонна мийка Blanco Claron 550-IF/A 516797 610x510
Фото 9 |
Blanco Claron 550-IF/A 516797 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Claron 550-IF/A 516797 610x510
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Claron 550-IF/A stal szlachetna polerowana 521639 | 2 768 zł |
Zlew BLANCO CLARON 550-IF/A (korek auto InFino) 521639 | 2 952 zł |
Zlew BLANCO CLARON 550-IF/A (korek auto InFino) 521639 | 2 656 zł |
BLANCO 521639 BLANCO Zlewozmywak CLARON 550-IF/A stal szlachetna z kor. In | 2 767 zł |
Zlewozmywak Blanco CLARON 550-IF/A Z KOR. INFINO 521 639 tel. 697 256 410 | 2 551 zł |
BLANCO Zlewozmywak CLARON 550-IF/A stal polerowana, k.aut., InFino, PushCo | 2 583 zł |
Blanco Claron 550-IF/A Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61x51 cm z korkie | 2 767 zł |
Модификації Blanco Claron 550-IF/A 516797
Ціни на Blanco Claron 550-IF/A 516797 |
---|---|---|---|---|
Blanco Claron 400-IF/A 515642 510х460 | від 2 181 zł | 16 пропозицій | ||
Blanco Claron 500-IF/A 515643 560x510 | від 2 544 zł | 18 пропозицій | ||
Blanco Claron 550-IF/A 516797 610x510 | від 2 551 zł | 7 пропозицій | ||
Blanco Claron 700-IF/A 515644 760x510 | від 3 173 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →