Кухонна мийка Blanco Artago 6 521762 510х510
Фото 6 |
Blanco Artago 6 521762 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Artago 6 521762 510х510
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Blanco ARTAGO biały 521 761 InFino WYPRZEDAŻ! tel. 697 256 410 | 1 299 zł |
Zlewozmywak Blanco ARTAGO 6 muszkat InFino 521 845 tel. 697 256 410 - zadz | 2 153 zł |
Zlewozmywak Blanco ARTAGO 6 perłowoszary InFino 521 760 tel. 697 256 410 - | 2 323 zł |
Zlewozmywak Blanco ARTAGO 6 alumetalik InFino 521 759 tel. 697 256 410 - z | 2 323 zł |
Zlewozmywak Blanco ARTAGO 6 tartufo InFino 521 764 tel. 697 256 410 - zadz | 2 323 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →