Procesor Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor INTEL Core i3-10320 | 846 zł |
Intel Core i3-10320 BOX (BX8070110320) | 827 zł |
Procesor INTEL Core i3-10320 | 846 zł |
Procesor INTEL Core i3-10320 BX8070110320 | 843 zł |
Procesor Intel Core i3-10320 ( 8MB, 4x 4.6GHz) BX8070110320 | 918 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | od 409 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | od 447 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | od 288 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | od 264 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | od 352 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | od 827 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM | od 827 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →