Płyta główna Asus Pro H510M-C/CSM (90MB17K0-M0EAYC)
Zdjęcia 8 |
Asus Pro H510M-C/CSM
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1200
Chipset:Intel H510
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
CSM to model dla użytkowników korporacyjnych. Klienci produktów CSM otrzymują oprogramowanie administracyjne ASUS Control Center.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Pro H510M-C/CSM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Intel 10/11th-gen CPU LGA1200 Z590 microATX Motherboard Pro H510M-C/C | 640 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Płyta główna Asus PRO H510M-C/CSM - PACZKOMAT, POCZT | 736 zł |
Asus H510m-c/csm Motherboard Zielony 90MB17K0-M0EAYC | 377 zł |
ASUS Pro H510M-C/CSM MicroATX Motherboard Intel 10/11th-Gen CPU (LGA1200) | 710 zł |
ASUS Intel 10/11th-gen CPU (LGA1200) Z590 microATX Motherboard Pro H510M-C | 713 zł |
ASUS Intel 10/11th-gen CPU (LGA1200) Z590 microATX Motherboard Pro H510M-C | 716 zł |
ASUS PRO H510M-C/CSM - Intel H510 | 759 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →