Procesor Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-10300 procesor 3,7 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110300 | 944 zł |
Intel Core i3-10300T SRH3L 3.0GHz 10th Gen CPU Processor 8mb Cache 35W 4 C | 352 zł |
Procesor Intel Core i3-10300, 3.7 GHz, 8 MB, BOX (BX8070110300) | 473 zł |
Intel Core i3-10300 procesor 3,7 GHz 8 MB Smart Cache BX8070110300 | 944 zł |
Intel Core I3-10300 3.70ghz Cpu Szary BX8070110300 | 780 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Comet Lake
Ceny na Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | od 409 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | od 447 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | od 288 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | od 264 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | od 352 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | od 827 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM | od 827 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →