Zlewozmywak kuchenny Blanco Axis III 5S-IF 522103 915x510
Zdjęcia 6 |
Blanco Axis III 5S-IF 522103 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Axis III 5S-IF 522103 915x510
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Axis III 5 S-IF stal szlachetna polerowana 522103 | 3 177 zł |
Zlew BLANCO AXIS III 5S-IF (korek auto InFino) (522103) *** zamów wycięcie | 3 049 zł |
BLANCO 522103 BLANCO Zlewozmywak AXIS III 5S-IF stal szlachetna z kor. InF | 3 177 zł |
Zlewozmywak AXIS III 45 S-IF z korkiem automatycznym INFINO 522 103 tel. 6 | 2 879 zł |
BLANCO Zlewozmywak AXIS III 5 S-IF stal polerowana, k.aut., InFino, deska, | 2 965 zł |
Blanco Axis III 5 S-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 91,5x51 cm z kork | 3 008 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →