Płyta główna Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 (90MB1920-M0EAY0)
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Płyta główna klasy średniej z rodziny Asus TUF, oparta na chipsecie Intel B660 i zaprojektowana do współpracy z procesorami Intel Core, Pentium i Celeron 12. generacji. Pod względem funkcjonalności zbliżył się do flagowych płyt głównych poprzednich generacji. Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 może pochwalić się imponującą liczbą portów i rozszerzeń dzięki zastosowaniu pełnoformatowej płytki PCB ATX, która zawiera cztery gniazda na pamięć RAM, 3 złącza M.2 do instalacji precyzyjnych dysków NVMe, 6 złączy na dodatkowe chłodziarki skrzynkowe.
A do komunikacji ze światem zewnętrznym płyta została wyposażona w 2,5-gigabitowy kontroler LAN firmy Intel oraz dwuzakresowy moduł bezprzewodowy Wi-Fi 6 (802.11ax) z obsługą Bluetooth 5.2. Co więcej, ta płyta obsługuje technologie Intel Turbo Boost Max, XMP i OptiMem II, a także umożliwia korzystanie z przetaktowanej pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości 5333 MHz. Ponieważ model jest częścią linii Asus The Ultimate Force, został stworzony przy użyciu wysokiej jakości podstawy elementów z naciskiem na zwiększoną niezawodność i wydłużoną żywotność: wysokotemperaturowe polimerowe kondensatory elektrolityczne, tranzystory MOSFET LowRDS, ciche dławiki obudowy itp. A istniejący podsystem 11-fazowy doskonale nadaje się do podkręcania 6- lub 8-rdzeniowego procesora Core i7.
Kup Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4
Wszystkie ceny 11 →ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 PL-S1700-ASU-029 | 669 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 | 669 zł |
ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 DDR4 | 849 zł |
ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 DDR4 | 699 zł |
Płyta główna ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 690 zł |