Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Zdjęcia 15 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12 GB / 2640 MHz12 GB / 2790 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070Ti 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 4 489 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 TI ROG STRIX GAMING 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatn | 4 499 zł |
Asus Rog Strix Rtx 4070 Ti 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV0II1-M | 5 168 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix | od 4 489 zł | 4 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC | od 5 935 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →