Pendrive Verbatim Store 'n' Go USB-C 32 GB (49457)
Zdjęcia 5 |
Verbatim Store 'n' Go USB-C 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store 'n' Go USB-C 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Napęd USB 32 Gen 1 32GB suwany USB-C 49457 | 83 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go USB-C 3.2 Gen 32GB (49457) Czar | 72 zł |
Verbatim USB flash disk, USB-C, 32GB, Store ,n, Go USB-C, černý, 49457, pr | 57 zł |
Verbatim USB flash disk, USB-C, 32GB, Store ,n, Go USB-C, czarny, 49457, d | 56 zł |
Verbatim 32GB Store 'n' Go USB-C 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 55 zł |
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go USB-C
Ceny na Verbatim Store 'n' Go USB-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go USB-C 32 GB | od 55 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 64 GB | od 61 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 128 GB | od 86 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →