Telewizor Samsung QE-65QN700B 65 " (QE65QN700BTXXU)
Zdjęcia 10 |
Samsung QE-65QN700B 65 "
2022 rokSeries Q7xx (2022)8Ksterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 7680x4320 px, 60 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-65QN700B 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung QE65QN700B QLED UHD 4K 65 cali Smart TV 2022 QE65QN700BTXXC | 9 547 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE65QN700B 65 cali 8K UHD | 5 999 zł |
Telewizor Samsung QE65QN700BTXXC QLED 65'' 8K Ultra HD Tizen | 10 289 zł |
Modyfikacje Samsung QE-65QN700B
Ceny na Samsung QE-65QN700B |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN700B 55 " | od 16 742 zł |
Samsung QE-65QN700B 65 " | od 5 999 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →