Telewizor Samsung QE-65QN700C 65 " (QE65QN700CTXXH)
Zdjęcia 6 |
Samsung QE-65QN700C 65 "
2023 rokSeries Q7xx (2022)8Ksterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 7680x4320 px, 60 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-65QN700C 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Mini LED Samsung QE65QN700C 65 cali 8K UHD | 6 349 zł |
Telewizor Samsung QE65QN700CTXXH QLED 65'' 8K Ultra HD Tizen | 14 554 zł |
Telewizor SAMSUNG 65QN700C 65" QLED 8K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 QE65Q | 9 999 zł |
Samsung QE65QN700C | 11 499 zł |
Modyfikacje Samsung QE-65QN700C
Ceny na Samsung QE-65QN700C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN700C 55 " | od 4 999 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-65QN700C 65 " | od 6 349 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75QN700C 75 " | od 8 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →