Telewizor Samsung QE-85Q70C 85 "
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-85Q70C 85 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Direct Dual LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Model 2023
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-85Q70C 85 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE85Q70CAT Tytanowy | 8 349 zł |
Telewizor QLED Samsung QE85Q70C 85 cali 4K UHD | 7 549 zł |
Telewizor SAMSUNG QE85Q70C 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 8 349 zł |
Samsung QE85Q70CAT 85" QLED 4K 120Hz Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 | 8 349 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung QE-85Q70C
Ceny na Samsung QE-85Q70C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55Q70C 55 " | od 2 849 zł | 1 oferta | ||
Samsung QE-65Q70C 65 " | od 4 344 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-75Q70C 75 " | od 5 488 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-85Q70C 85 " | od 7 499 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →