SSD Samsung 850 EVO MZ-75E250BW 250 GB
Wideo 20Zdjęcia 2 |
Samsung MZ-75E250BW |
|
Modyfikacja MZ-75E250RW jest wyposażona w kieszeń USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 850 EVO MZ-75E250BW 250 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 850 EVO 250 GB 65 cala wewnętrzny zestaw startowy MZ-75E250RW | 580 zł |
Dysk SSD SAMSUNG MZ-75E250B/EU, 2.5', 250 GB, SATA III, 512 MB, 540 MB/s | 467 zł |
Samsung 850 EVO 250GB | 439 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →