Klocki Lego Dobby the House Elf 76421
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Lego Dobby the House Elf 76421 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Dobby the House Elf 76421
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO 76421 Harry Potter Skrzat domowy Zgredek Ruchomy Model Figurki KultowPierwszy model skrzata domowego Zgredka z czarodziejskieg Amazon.plZłóż skargę | 91 zł |
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Skrzat domowy Zgredek 403 elementy (76421Zachwyć fanów Harry'ego Pottera pierwszym w historii modelem LEGO skrzata domowego Zgredka. Natychmiast rozpoznawalna postać... więcejzbudowana z klocków ma ruchomą głowę, dzięki której może robić różne miny, oraz ruchome ręce i palce, dzięki którym Zgredek może trzymać dołączone kultowe akcesoria. W zestawie jest szczegółowy model skarpety Harry'ego Pottera do zbudowania z pamiętnikiem Toma Riddle'a, którego Harry użył do uwolnienia Zgredka, oraz "lewitujące" ciasto budyniowe ciotki Petunii, które przywoła wspomnienia z kultowych scen.Wspaniały model kolekcjonerskiM Rozetka.plZłóż skargę | 105 zł |
LEGO Harry Potter 76421 Skrzat domowy ZgredekZachwy? fanów Harry'ego Pottera pierwszym w historii modelem LEGO® skrzata domowego Zgredka. Natychmiast rozpoznawalna post... więceja? zbudowana z klocków ma ruchom? g?ow?, dzi?ki której mo?e robi? ró?ne miny, oraz ruchome r?ce i palce, dzi?ki którym Zgredek mo?e trzyma? do??czone kultowe akcesoria. W zestawie jest szczegó?owy model skarpety Harry'ego Pottera do zbudowania z pami?tnikiem Toma Riddle'a, którego Harry u?y? do uwolnienia Zgredka, oraz lewituj?ce ciasto budyniowe ciotki Petunii, które przywo?a wspomnienia z kultowych scen. Wspania?y model kolekcjonerski Magiczny pomys? na prezent dla dzieci w wieku od o?miu lat i ka?dego kolekcjonera pami?tek z Harryego Pottera ten kolekcjonerski model skrzata domowego Zgredka ma 19 cm wysoko?ci. Umie?? figurk? Zgredka na podstawce do zbudowania z tabliczk?, aby stworzy? ozdob?, która z pewno?ci? przyci?gnie wzrok ka?dego, kto j? zobaczy. Nowy sposób budowania Dzieci mog? cieszy? si? ?atwym i intuicyjnym budowaniem dzi?ki aplikacji LEGO Builder. Mog? w niej przybli?a? i obraca? model w 3D, zapisywa? zestawy i ?ledzi? post?py. Proshop.plZłóż skargę | 112 zł |
LEGO Harry Potter 76421 Skrzat domowy ZgredekGXP-870503 Zabawka konstrukcyjna LEGO Harry Potter Skrzat domowy Zgredek 76421 (403 elementy)... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 97 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76421 Skrzat domowy Zgredek DZI-ZKLKlocki LEGO 76421 Skrzat domowy Zgredek Witaj w magicznym świecie LEGO Harry Potter i odkryj niepowtarzalny zestaw LEGO Harry... więcejPotter™ 76421 Skrzat domowy Zgredek™. Ten unikatowy produkt składa się z 403 elementów, które przeniosą Cię prosto do fascynującego świata czarodziejów. Pierwszy w historii model LEGO skrzata domowego Zgredka to natychmiast rozpoznawalna postać, która zachwyci nie tylko młodszych fanów Harry'ego Pottera. Zbudowany z klocków Zgredek ma ruchomą głowę, dzięki której może wykonywać różne miny, a także ruchome ręce i palce, które pozwalają mu trzymać dołączone kultowe akcesoria. W zestawie znajduje się szczegółowy model skarpety Harry'ego Pottera do zbudowania z pamiętnikiem Toma Riddle'a, który Harry użył do uwolnienia Zgredka. Zestaw zawiera także „lewitujące” ciasto budyniowe ciotki Petunii, co przywoła wspomnienia z kultowych scen. Jest to nie tylko doskonała zabawka, ale także prawdziwa pamiątka dla każdego kolekcjonera. LEGO Harry Potter™ 76421 Skrzat domowy Zgredek™ to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat, ale także dla każdego kolekcjonera pamiątek z Harry’ego Pottera. Figurka skrzata domowego Zgredka, po zbudowaniu, ma 19 cm wysokości. Możesz umieścić Zgredka na podstawce do zbudowania z tabliczką, tworząc tym samym ozdobę, która z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto ją zobaczy. Komputronik.plZłóż skargę | 103 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Creepy or Cute? Dobby the House Elf - LEGO Harry Potter Early Review!
20 maja 202314 512 przegląd
ZGREDEK LEGO HARRY POTTER 76421 RECENZJA
2 czerwca 202314 094 przegląd
LEGO Harry Potter 76421 Dobby The House Elf Set REVIEW! 2023
20 maja 20231 666 przegląd
Master Has Given Dobby A Sock | Buildable Dobby the House-Elf (76421) Review
29 maja 2023983 przegląd
LEGO Harry Potter Dobby the House-Elf Review! (76421)
18 czerwca 2023373 przegląd
ASMR Unboxing Harry potter LEGO Dobby the House-Elf 76421 ( Speed Build & Unboxing )
5 sierpnia 2023253 przegląd
Lego Set:Dobby The House-Elf,Review with End Mark!
15 lipca 2023143 przegląd
LEGO Harry Potter Dobby the House Elf (76421) - 2023 Set Review
20 maja 202311 724 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76421 Dobby the House Elf (2023 Set) With Sock!
3 czerwca 20231 218 przegląd
LEGO Harry Potter 76421 Dobby the House Elf - LEGO Speed Build Review
20 maja 202331 878 przegląd
LEGO Dobby the House-Elf Review
22 maja 202323 430 przegląd
LEGO Harry Potter Dobby the House-Elf | 76421 | Speed Build
10 czerwca 20231 161 przegląd
Lego Harry Potter 2023 Set 76421 Dobby the House Elf available 1st June 2023
28 kwietnia 2023228 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 106 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 458 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 482 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 369 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 330 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 434 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 348 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 108 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 435 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 327 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części