Klocki Lego Minifigures Marvel Series 2 71039
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Lego Minifigures Marvel Series 2 71039 |
|
Zawiera jednego z 12 bohaterów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Minifigures Marvel Series 2 71039
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Minifigures Marvel Seria 2 10 części (71039)[html] Fani Marvela i dzieci w wieku od 5 lat mogą odgrywać sceny akcji dzięki temu niesamowitemu zestawowi LEGO Marvel Minif... więcejigures (71039) z tajemniczymi pakietami. W tej długo oczekiwanej kontynuacji popularnej serii 1 znajdują się kultowe postacie z najbardziej ukochanych projektów Marvela, które można kolekcjonować, wyświetlać lub wykorzystywać do ekscytującej rozgrywki opartej na fabule. Otwórz tajemnicze opakowania i zobacz niespodziankę! Młodzi budowniczowie będą zachwyceni odkryciem, która postać Marvela znajduje się w zamkniętym, trwałym opakowaniu. W kolekcji znajduje się 12 unikalnych postaci: Agatha Harkness, Kate Bishop, Hawkeye, Moon Knight, Mister Knight, Hulk Woman, Werewolf, Goliath, Storm, Beast, Wolverine i Echo. Świetny prezent dla fanów Marvela Do wszystkich 12 dokładnych minifigurek postaci LEGO Marvel jest dołączonych co najmniej jedno autentyczne akcesorium. To doskonały sposób na zapewnienie rozrywki fanom LEGO i szybkie zapewnienie im mnóstwa możliwości... Rozetka.plZłóż skargę | 14 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO 71039 Marvel Super Heroes Minifigurki DZI-ZKLO-LKlocki LEGO® 71039 Marvel Seria 2 Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym... więcejtajemniczym woreczkom LEGO® Marvel Minifigures (71039). Ta długo wyczekiwana kontynuacja popularnej Serii 1 zawiera kultowe postacie z popularnych seriali Marvela na platformie Disney+. Można je zbierać, ustawiać na półce lub po prostu się nimi bawić. Otwórz tajemniczy woreczek i odkryj niespodziankę! Mali budowniczowie nie będą mogli się doczekać sprawdzenia, która postać Marvela kryje się w zamkniętym, ekologicznym pudełku. W kolekcji znajduje się 12 wyjątkowych postaci: Agatha Harkness, Kate Bishop, Hawkeye, Moon Knight, Mr. Knight, Pani Hulk, Wilkołak, Goliath, Storm, Bestia, Wolverine i Echo. Najlepsze prezenty dla fanów Marvela Do każdej szczegółowej minifigurki LEGO Marvel dołączono co najmniej jedno realistyczne akcesorium. To doskonały podarunek dla fana LEGO i sposób na fajną zabawę. Zaskakujące postacie — dzięki postaciom z zestawów LEGO® Minifigures Marvel Seria 2 (71039) dzieci mogą uciec do świata niekończących się przygód. W każdej torebce kryje się minifigurka-nie Komputronik.plZłóż skargę | 20 zł |
Lego LEGO Minifigures Seria 2 71039Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym tajemniczym woreczkom LEGO(R) Marv... więcejel Minifigures (71039). Ta długo wyczekiwana kontynuacja popularnej Serii 1 zawiera kultowe postacie z popularnych seriali Marvela na platformie Disney+. Można je zbierać,... Bee.plZłóż skargę | 12 zł |
LEGO 71039 Minifigures Marvel Studios Seria 2Poznaj pełen akcji świat Marvela dzięki zestawom LEGO® Minifigures zawierającym kultowe postacie z najpopularniejs PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 20 zł |
LEGO, Minifigures Marvel Seria 2, 71039LEGO, Minifigures Marvel Seria 2, 71039 LEGO 71039 Minifigures Marvel Seria 2, Kultowe Postacie z Disney+ do Zebrania, w tym... więcejWolverine, Hawkeye, She-Hulk i i... EmpikZłóż skargę | 18 zł |
LEGO 71039 Minifigures Marvel Studios Seria 2 | 20 zł |
LEGO, Minifigures 71039 Minifigurki Marvel Studios Seria 2Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym tajemniczym woreczkom LEGO Marvel... więcejMinifigures (71039). Ta długo wy... EmpikZłóż skargę | 20 zł |
Seria Lego MinifiguresPorównaj w tabeli →
od 13 zł
wiek 5+, unisex, zestawy fabularne, elementów 9 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1 szt., bohaterów 1 szt.
od 39 zł
wiek 5+, unisex, zestawy elementów, elementów 1 szt., bohaterów 1 szt.
od 12 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 10 szt., bohaterów 1 szt.
od 14 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 60 zł
od 250 zł
wiek 10+, unisex, elementów 654 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 60 zł
od 14 zł
od 35 zł
od 16 zł
od 200 zł
od 18 zł
od 55 zł
od 70 zł
od 14 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 7 szt., bohaterów 1 szt.
Wideo recenzje
LEGO Minifigurki MARVEL Studios Seria 2 (71039) / UNBOXING
24 sierpnia 202331 144 przegląd
Lego 71039 Marvel Studio series 2 - Unboxing and Review
31 sierpnia 2023752 przegląd
LEGO Marvel Studios Minifigures Series 2 (71039) | Now in Boxes?!?!
3 sierpnia 2023205 przegląd
LEGO Marvel Minifigures Series 2 Review! Set 71039
6 września 20237 866 przegląd
LEGO Minifigures Marvel Series 2 71039 EARLY 2023 Set Review
30 sierpnia 2023417 przegląd
Review!LEGO Marvel 71039 Series 2 Minifigures
2 września 2023285 przegląd
Ende einer Ära: LEGO Minifiguren nicht mehr ertastbar... | LEGO Marvel Serie 2! (71039)
30 sierpnia 2023150 400 przegląd
LEGO Minifigures 71039 Marvel Series 2 Speed Build Review
2 września 2023139 689 przegląd
LEGO 71039 Marvel Minifigures Series 2 | LEGO Minifigures Stop Motion Review | LEGO VS Movie
27 sierpnia 202317 310 przegląd
LEGO Marvel Studios CMF Series 2 In Hand Images! (71039)
8 sierpnia 20236 123 przegląd
Unboxing LEGO Marvel 71039 Series 2 Minifigures
1 września 2023440 przegląd
Lego CMF Marvel Series 2 71039 (Collectable Minifigures) and Weight Guide!
17 sierpnia 2023446 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 13 zł
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 1 072 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 6167 szt., bohaterów 15 szt.