Klocki Lego Stitch 43249
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Lego Stitch 43249 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Stitch 43249
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO ǀ Disney Stitch Kreatywna Zabawka dla Dzieci dla 9-latki DziewczynkiZabawka dla 9-latki do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — ten zestaw LEGO ǀ Disney Stitch dla dzieci pobudza wyobraź... więcejnię podczas budowania, zabawy
Postać Stitcha Disneya — ta kreatywna zabawka konstrukcyjna LEGO zawiera model do zbudowania z filmu „Lilo i Stitch”, loda w rożku oraz LEGO kwiat do zbudowania, którymi można ozdobić postać
Ruchome elementy – model Stitcha do zbudowania ma uszy, którymi można poruszać się w górę i w dół, a także obracającą się głowę oraz dłoń, w której można trzymać zbudowany z klocków rożek z lodem
Fajne dekoracje do pokoju dziecka – zbuduj Stitcha w hawajskiej koszuli, dodaj rożek z lodem i kwiatka, ustawiaj jego głowę i uszy w różnych pozycjach, aby pokazać emocje, a następnie umieść go na półce
Pomoc w budowaniu — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie, można w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D
Prezent dla dzieci i fanów Disneya — ten zestaw z postacią Disneya, z fajnymi funkcjami i akcesoriami, będzie świetnym prezentem dla 9-latki i 9-latka do zabawy w domu lub w szkole
Rozwój umiejętności społecznych — ten zestaw konstrukcyjny jest świetną, kreatywną zabawką dla dzieci, która pomaga rozwijać umiejętności społeczne przez zabawę Amazon.plZłóż skargę | 241 zł |
Zestaw klocków Lego Disney Stitch 730 elementów (43249)Zestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... więceji Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci świetnie prezentuje się na półce w każdym pomieszczeniu i stanowi fajny pomysł na prezent dla starszych dzieci i miłośników filmu. Zarówno dzieci, jak i dorośli fani docenią szczegóły tej zabawki, która pozwala na budowanie i zabawę w towarzystwie kultowej postaci. Dzieci mogą także cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której mogą powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy. Zestaw do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — zestaw LEGO Disney Stitch do zbudowania dla dzieci w wieku od dziewięciu lat, który pobudza wyobraźnię podczas budow... Rozetka.plZłóż skargę | 249 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Disney Classic 43249 Stitch DZI-ZKLO-LGO-1558Klocki LEGO 43249 Stitch Zestaw do zabawy i ozdoby LEGO ǀ Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starsz... więcejym dzieciom oraz fanom Lilo i Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci świetnie prezentuje się na półce w każdym pomieszczeniu i stanowi fajny pomysł na prezent dla starszych dzieci i miłośników filmu. Zarówno dzieci, jak i dorośli fani docenią szczegóły tej zabawki, która pozwala na budowanie i zabawę w towarzystwie kultowej postaci. Dzieci mogą także cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której mogą powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy. Zestaw do budowania z filmu „Lilo i Stitch” Disneya — zestaw LEGO ǀ Disney Stitch do zbudowania dla dzieci w wieku od dziewięciu lat, który pobudza wyobraźnię podczas budowania, zabawy i ustawiania na półce Postać Stitcha Disneya — ten kreatywny zestaw konstrukcyjny LEGO zawiera model do zbudowania z filmu „Lilo i Stitch”, loda w rożku oraz kwiat do zbudowania, którymi można ozdobić postać Ruchome elementy – model Stitcha do zbudowania ma uszy, którymi można poruszać się w górę i w dół, atakże obracającą się głowę z miejscem na ozdobny kwiatek oraz dłoń, w której można trzymać zbudowany z klocków rożek z lodem Fajna ozdoba – zbuduj Stitcha w hawajskiej koszuli, dodaj rożek z lodem i kwiatka, ustawiaj jego głowę i uszy w różnych pozycjach, aby pokazać emocje, a następnie umieść go na półce Prezent dla dzieci — zestaw z postacią Disneya z funkcjami i akcesoriami sprawia, że to świetny prezent dla miłośników filmów oraz dzieci w wieku od dziewięciu lat, które mogą bawić się nim w domu lub w szkole Pomoc w budowaniu — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania Rozwój umiejętności życiowych— postać do zbudowania LEGO ǀ Disney, akcesoria i funkcje ułatwiające ustawianie na półce sprawiają, że ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci pomaga rozwijać umiejętności życiowe przez zabawę Wymiary — ten 730-elementowy zestaw zawiera figurkę do zbudowania o wysokości 20 cm Komputronik.plZłóż skargę | 259 zł |
LEGO 43249 Disney StitchZestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... więceji Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci. Electro.plZłóż skargę | 300 zł |
LEGO 43249 Disney StitchZestaw do zabawy i ozdoby LEGO Disney Stitch (43249) z postacią Stitcha przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz fanom Lilo... więceji Stitcha w wieku od dziewięciu lat. Psotny kosmita z kultowego filmu Disneya, ubrany w hawajską koszulę, ma ruchome uszy i obracaną głowę, rożek do lodów oraz kwiat do zbudowania, który można doczepić do postaci.... Avans.plZłóż skargę | 300 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Lego DisneyPorównaj w tabeli →
od 155 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 163 szt., bohaterów 2 szt.
od 339 zł
wiek 18+, unisex, elementów 811 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 130 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 598 szt., bohaterów 2 szt.
od 241 zł
wiek 9+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 730 szt., ruchome części
od 50 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 351 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 610 szt., bohaterów 2 szt.
od 169 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 215 szt., bohaterów 4 szt.
od 589 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1808 szt., bohaterów 5 szt.
od 133 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 216 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 103 szt., bohaterów 3 szt.
od 179 zł
wiek 6+, unisex, księżniczki, elementów 370 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 247 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 184 szt., bohaterów 3 szt.
od 359 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 505 szt., bohaterów 3 szt.
od 200 zł
wiek 5+, unisex, księżniczki, elementów 365 szt., bohaterów 3 szt.
od 120 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 226 szt., bohaterów 1 szt.
od 85 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 88 szt., bohaterów 2 szt.
od 240 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 698 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
STITCH LEGO DISNEY 43249 RECENZJA
4 marca6 729 przegląd
Lego Disney 43249 Stitch REVIEW
8 marca297 przegląd
Lego Disney STITCH Set 43249 Review!
10 marca166 przegląd
Cute but Flawed - LEGO Disney 43249 Stitch REVIEW! (2024 set)
12 marca1 016 przegląd
The BEST March set!? LEGO Stitch 43249 Review (Unsponsored)
2 marca1 640 przegląd
Lego 43249 Stitch (All 4 Versions) set review
11 marca146 przegląd
Lego 43249 Disney Stitch Review! #2024
3 marca182 przegląd
LEGO Disney Stitch 43249 Speed Building Review
10 marca6 230 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 165 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 605 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 312 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, księżniczki, elementów 701 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 280 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 845 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 229 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 648 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 624 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części