Конструктор Lego Flying Ford Anglia 76424
Відео 6Фото 7 |
Lego Flying Ford Anglia 76424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Flying Ford Anglia 76424
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Harry Potter Latający Ford Anglia Model Samochodu dla 7-latka ChłopcaZestaw LEGO Harry Potter z samochodem — ten model zaczarowanego samochodu, latającego Forda Anglia Weasleyów, to fajna zabawk... щеa dla 7-latka i starszych fanów świata magii
Zestaw zawiera cztery postaci LEGO Harry Potter — minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya, figurki sowy Hedwigi i Parszywka, a także walizkę i dwie różdżki
Samochód-zabaw Amazon.plПоскаржитись | 52 zł |
Zestaw klocków Lego Harry Potter Latający Ford Anglia 165 części (76424)Odtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera i Rona Weasleya do Hogwartu w latającym Fordzie Anglia (76424) z tym fantastyczn... щеym zestawem dla dzieci w wieku od 7 lat. Ten przygodowy samochód LEGO ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością pomieści minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya oraz figurkę sowy Hedwigi. W bagażniku jest też miejsce na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka. Rozetka.plПоскаржитись | 55 zł |
LEGO Harry Potter 76424 Lataj?cy Ford AngliaPole? do Hogwartu z Ronem Weasleyem i Harrym Potterem w zaczarowanym Fordzie Anglia Weasleyów! W?ó? do baga?nika ró?d?ki i... щеwalizk? ze szczurem Rona, Parszywkiem. Spokojnie z ty?u na kanapie jest te? miejsce dla sowy ?nie?nej Harryego, Hedwigi! Nast?pnie wzbij si? w niebo z Ronem na miejscu kierowcy i Harrym u boku i rozpocznijcie magiczn? podró?! Minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya oraz figurki Hedwigi i Parszywka Ford Anglia ma otwierane drzwi i miejsca dla wszystkich czterech postaci Odtwórz kultow? scen? z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic ?wietny prezent dla dzieci i fanów Harryego Pottera w wieku od siedmiu lat Model mo?na ??czy? z innymi zestawami LEGO® Harry Potter (sprzedawanymi osobno) 7+, 165 elements, 141mm x 262mm x 48mm Proshop.plПоскаржитись | 64 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76424 Latający Ford Anglia DZI-ZKLOKlocki LEGO 76424 Latający Ford Anglia™ Odtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera™ i Rona Weasleya do Hogwartu™ w Latający... щеm Fordzie Anglia™ (76424) dzięki temu fantastycznemu zestawowi dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Samochód zbudowany z klocków LEGO ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością można umieścić w nim minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™ oraz figurkę sowy Hedwigi™. Jest też miejsce w bagażniku na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka™. Ta wysokiej jakości zabawka dla dzieci będzie świetnym upominkiem na co dzień lub prezentem urodzinowym dla dzieci, które będą mogły odegrać kultową scenę z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic™ i wymyślać własne magiczne historie. Ten zestaw z pojazdem można łączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter (sprzedawanymi osobno), aby pobudzić wyobraźnię młodych czarodziejów, czarownic i mugoli™ i zapewnić im jeszcze więcej możliwości zabawy. Zestaw z samochodem LEGO Harry Potter™ — wprowadź dzieci do świata magii dzięki modelowi zaczarowanego latającego Forda Anglia™ Weasleyów Zestaw zawiera cztery postaci LEGO Harry Potter™ — minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™, figurki Hedwigi™ i Parszywka™, a także walizkę i dwie różdżki Samochód Ford Anglia ma otwierane drzwi, zdejmowany dach, siedzenia dla dwóch minifigurek i miejsce z tyłu dla Hedwigi™, a także otwierany bagażnik z miejscem na walizkę, różdżki i Parszywka™ Ciekawa zabawka do odgrywania ról — dzieci mogą odtworzyć kultową scenę z Harry'ego Pottera i Komnaty Tajemnic™, w której Harry i Ron lecą samochodem do Hogwartu™ Pomysł na prezent dla fanów Harry'ego Pottera™ — ten zestaw konstrukcyjny będzie świetnym upominkiem na co dzień lub prezentem urodzinowym dla dzieci w wieku od siedmiu lat, które odkrywają świat magii i czarodziejstwa Fajne połączenia — ten zabawkowy samochód LEGO Harry Potter™ można łączyć z modelami z innych zestawów konstrukcyjnych LEGO Harry Potter (sprzedawanych osobno), aby poszerzyć możliwości zabawy Część szerokiej serii — zestawy konstrukcyjne LEGO Harry Potter™ pozwalają młodym czarodziejom, czarownicom i mugolom™ odgrywać kultowe sceny, wymyślać własne przygody lub po prostu kolekcjonować modele Kompaktowy 165-elementowy zestaw — Latający Ford Anglia™ ma 5 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości Komputronik.plПоскаржитись | 56 zł |
LEGO 76424 Harry Potter Latający Ford AngliaOdtwórz ekscytującą podróż Harry'ego Pottera™ i Rona Weasleya do Hogwartu™ w Latającym Fordzie Anglia™ (76424) dzięki temu fa... щеntastycznemu zestawowi dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Samochód zbudowany z klocków LEGO® ma otwierane drzwi i zdejmowany dach, dzięki czemu z łatwością można umieścić w nim minifigurki Harry'ego Pottera i Rona Weasleya™ oraz figurkę sowy Hedwigi™. Jest też miejsce w bagażniku na walizkę, różdżki Harry'ego i Rona oraz szczura Rona, Parszywka™. Electro.plПоскаржитись | 70 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Harry PotterПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2660 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 896 шт, персонажів 5 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 198 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1074 шт, персонажів 8 шт
від 300 zł
вік 6+, унісекс, фентезі, деталей 33 шт, персонажів 4 шт
від 240 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 990 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 555 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1083 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 159 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 587 шт, персонажів 5 шт
від 345 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 561 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 599 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 851 шт, персонажів 7 шт
від 168 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 345 шт, персонажів 3 шт
від 95 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 172 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO Harry Potter Flying Ford Anglia 76424 REVIEW & COMPARISON (2002 - 2024)
16 лютого7 466 переглядів
LEGO Harry Potter 76424 Flying Ford Anglia REVIEW! (2024 set)
18 лютого1 506 переглядів
LEGO Harry Potter Flying Ford Anglia (76424) - 2024 Set Review
18 лютого17 086 переглядів
Making the LEGO Flying Ford Anglia Fly | LEGO Harry Potter
10 липня 202013 955 переглядів
Lego Harry Potter Flying Ford Anglia EARLY REVIEW- Set 76424
20 лютого757 переглядів
LEGO Harry Potter Ford Anglia Comparison!! (flying blue car from the movie) 2018/2020
8 червня 20201 269 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 52 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 130 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 156 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 175 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 48 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 174 шт, персонажів 1 шт
від 35 zł
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 184 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 160 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 131 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 159 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі