Конструктор Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back 42165
Відео 5Фото 7 |
Закрити
Шапка
Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back 42165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back 42165
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back Model Samochodu WBolid z napędem typu pull-back dla dzieci – wyścigówka LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back ma mnóstwo fa... щеjnych szczegółów, które zachwycą młodych fanów wyścigów
Inspiracja do zabawy w wyścigi — dzieci mogą sobie wyobrazić, jak to jest siedzieć za kierownicą prawdziwego bolidu Mercedesa LEGO, napędzając pojazd funkcją pull-back i posyłając samochód do wyścigu
Autentyczna kolorystyka – podaruj dzieciom ciekawy projekt konstrukcyjny! Ta zabawka dla 7-latka z modelem Mercedesa W14 ma też naklejki inspirowane prawdziwym bolidem
Pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki — ten zestaw LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 to świetny prezent dla 10-latka i starszych dzieci, które kochają samochody wyścigowe LEGO i Mercedesa
Pobudź pasję do inżynierii — modele LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii
Wspólne budowanie — ten zestaw dla dzieci łączy się z zestawem LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance (42171) dla dorosłych (sprzedawanym osobno), dzięki czemu dzieci i dorośli mogą budować razem Amazon.plПоскаржитись | 102 zł |
LEGO Technic 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-BackPrzygotuj si? na mistrzowski wy?cig dzi?ki zestawowi LEGO® Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back. Zbuduj wszyst... щеkie realistyczne detale inspirowane prawdziwym samochodem, a nast?pnie wystaw swój samochód na prób?. U?yj nap?du typu pull-back, aby rozp?dzi? samochód. Czy uda Ci si? stan?? na podium? Dzi?ki nap?dowi typu pull-back bolid mo?e p?dzi? z zawrotn? pr?dko?ci? Dodaj naklejki wzorowane na prawdziwym samochodzie ?wietny prezent dla dzieci, które uwielbiaj? samochody wy?cigowe i Mercedesa Sprawd? tak?e zestaw dla doros?ych Mercedes-AMG F1 W14 E Performance (42171) Zestawy LEGO® Technic wprowadzaj? ma?ych konstruktorów w ?wiat in?ynierii 7+, 240 elements, 141mm x 262mm x 91mm Proshop.plПоскаржитись | 102 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42165 Mercedes-Amg F1 W14 E PerformanceKlocki LEGO 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back Podaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw LEGO Technic Mer... щеcedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back (42165). Ten model ma autentyczne detale inspirowane prawdziwym samochodem, a także napęd typu pull-back, dzięki któremu model może się ścigać, a chłopcy i dziewczęta wyobrażają sobie, że są mistrzami kierownicy. Chcesz spędzić czas na budowaniu z młodym fanem sportów motorowych? Możesz przyłączyć się do zabawy, tworząc własną zaawansowaną wersję dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance (42171) (sprzedawanemu osobno). Idealnie uzupełni on ten zestaw, pozwalając dzieciom i dorosłym cieszyć się wspólnym budowaniem. Zestawy LEGO Technic zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w świat inżynierii. Dzieci mogą cieszyć się przygodą z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić swoje postępy. Bolid z napędem typu pull-back dla dzieci w wieku od siedmiu lat – model LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back dla chłopców i dziewczynek ma mnóstwo fajnych szczegółów, które zachwycą młodych fanów wyścigów Inspiracja do zabawy w wyścigi — dzieci mogą sobie wyobrazić, jak to jest siedzieć za kierownicą prawdziwego bolidu Mercedesa, napędzając pojazd funkcją pull-back i posyłając samochód do wyścigu Autentyczna kolorystyka – podaruj dzieciom ciekawy projekt konstrukcyjny z modelem Mercedesa W14. W zestawie są też naklejki inspirowane prawdziwym bolidem Wyścigowy pomysł na prezent dla dzieci — ten zestaw konstrukcyjny Mercedes-AMG F1 W14 to świetny prezent dla chłopców i dziewczynek, którzy kochają samochody wyścigowe i Mercedesa Wspólne budowanie — ten zestaw dla dzieci doskonale łączy się z zestawem LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance (42171) dla dorosłych (sprzedawanym osobno), dzięki czemu dzieci i dorośli mogą budować razem Pobudź pasję do inżynierii — modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii Wymiary — 240-elementowy zestaw z samochodem ma 6 cm wysokości, 24 cm długości i 10 cm szerokości Komputronik.plПоскаржитись | 94 zł |
LEGO 42165 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-BackPodaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back (42165). Ten model ma... щеautentyczne detale inspirowane prawdziwym samochodem, a także napęd typu pull-back, dzięki któremu model może się ścigać, a chłopcy i dziewczęta wyobrażają sobie, że są mistrzami kierownicy. Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
LEGO 42165 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-BackPodaruj dzieciom w wieku od siedmiu lat zestaw LEGO Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back (42165). Ten model ma... щеautentyczne detale inspirowane prawdziwym samochodem, a także napęd typu pull-back, dzięki któremu model może się ścigać, a chłopcy i dziewczęta wyobrażają sobie, że są mistrzami kierownicy.... Avans.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 18 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 169 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42165 Mercedes AMG F1 W14 / Recenzja
22 лютого4 033 перегляда
Lego Technic Mercedes AMG F1 W14 E Performance 42171 , 42165 / Oficjalne zdjęcia.
1 лютого3 931 перегляд
LEGO Technic 42165 Mercedes AMG F1 W14E Performance Pull Back – LEGO Speed Build Review
26 лютого1 252 перегляда
LEGO Technic 42165 Mercedes AMG F1 W14E Performance Pull Back Speed Build Review
26 лютого41 605 переглядів
LEGO Technic 42171 & 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance - detailed building review pt1
26 лютого205 924 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 78 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, інерційний
від 80 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 236 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 280 шт, персонажів 1 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 263 шт, персонажів 1 шт
від 65 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 270 шт, моделей 3
від 61 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 262 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 1 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 260 шт, моделей 2, інерційний
від 88 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 227 шт, персонажів 3 шт
від 70 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 217 шт, персонажів 2 шт