Конструктор Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
Відео 11Фото 9 |
Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Technic Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 1642 elementOsiągnij stan superkoncentrac Rozetka.plПоскаржитись | 745 zł |
LEGO Technic 42171 Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsi?gnij stan superkoncentrac Proshop.plПоскаржитись | 729 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42171 Mercedes-Amg F1 W14 E PerformanceKlocki LEGO 42171 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Osiągnij stan superkoncentrac Komputronik.plПоскаржитись | 889 zł |
LEGO 42171 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsiągnij stan superkoncentrac Electro.plПоскаржитись | 1 050 zł |
LEGO 42171 Technic Mercedes-AMG F1 W14 E PerformanceOsiągnij stan superkoncentrac Avans.plПоскаржитись | 1 050 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 749 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 164 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
MERCEDES-AMG F1 W14 E PERFORMANCE LEGO TECHNIC 42165 RECENZJA
14 березня12 230 переглядів
Lego Technic Mercedes AMG F1 W14 E Performance 42171 , 42165 / Oficjalne zdjęcia.
1 лютого3 931 перегляд
LEGO Technic 42171 Mercedes AMG F1 W14E Performance Review
26 лютого 20242 329 переглядів
LEGO Technic 2024 – Mercedes AMG F1 W14E Performance – LEGO 42171 Speed Build Review
26 лютого 20241 005 переглядів
LEGO Technic 42165 Mercedes AMG F1 W14E Performance Pull Back Speed Build Review
26 лютого 202441 605 переглядів
LEGO Technic 42171 & 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance - detailed building review pt1
26 лютого 2024205 924 перегляда
LEGO Technic 42171 Mercedes-AMG F1 W14 vs 42141 McLaren F1 vs CaDA Alfa Romeo F1 Team ORLEN C42
27 лютого 2024182 945 переглядів
LEGO Technic 2024 – Mercedes AMG F1 W14E Performance – LEGO 42171 Review
26 лютого 202414 061 перегляд
LEGO Technic 42171 Mercedes AMG F1 W14E Performance Speed Build Review
26 лютого 202464 747 переглядів
4K MOC How to Build, Motorize Mercedes AMG F1 W14 E Performance LEGO Technic 42171 Year 2024 RC Mod
15 березня20 809 переглядів
LEGO Technic - Mercedes-AMG F1 W14 E Performance 42171
10 лютого31 135 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 699 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1432 шт, рухомі деталі
від 602 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1775 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 779 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1920 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 661 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
від 898 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1949 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 890 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1474 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 995 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1427 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, світлові ефекти