Конструктор Lego Mars Crew Exploration Rover 42180
Відео 3Фото 10 |
Lego Mars Crew Exploration Rover 42180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mars Crew Exploration Rover 42180
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Technic Łazik marsjański zespołu badawczego 1599 elemeZestaw LEGO Technic Łazik eksploracyjny (42180) dla chłopców i dziewczynek w wieku od 11 lat, którzy uwielbiają zabawki związ... щеane z kosmosem, zainspiruje dzieci do zgłębiania wiedzy na temat misji na Marsa. Ten szczegółowy zestaw łazika marsjańskiego jest pełen realistycznych funkcji, które zadziwią młodych odkrywców. Model rozkłada się, odsłaniając platformę ładunkową, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiedniej pozycji. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują siedzenia, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Jest też winda, pojemniki na odpady i próbki, a także zbiorniki na gaz i wodę.Ten zestaw ma specjalną bramę kosmiczną, dzięki czemu dzieci mogą podłączyć inne kompatybilne zestawy LEGO o tematyce kosmicznej (sprzedawane osobno), aby przeżyć jeszcze więcej kosmicznych przygód. Intuicyjne budowanie umożliwia aplikacja LEGO Builder, w której dzieci mogą skalować i obracać mo... Rozetka.plПоскаржитись | 529 zł |
LEGO Technic 42180 Marsja?ski ?azik eksploracyjnyPrzygotuj si? do misji na Marsie dzi?ki Marsja?skiemu ?azikowi eksploracyjnemu LEGO® Technic. Przetestuj zawieszenie, które p... щеozwala ?azikowi przemieszcza? si? po marsja?skich krajobrazach. Skieruj go na miejsce, u?yj d?wigu, aby podnie?? robota, narz?dzia i reaktor paliwowy. Zajrzyj te? do pomieszcze? mieszkalnych za?ogi lub sprawd? sprz?t u?ywany przez astronautów, w tym pojemniki na próbki oraz kanistry z gazem i wod?. Zawiera rozk?adan? skrzyni? ?azika, zawieszenie, d?wig, wind? i pomieszczenia mieszkalne Model ?azika mo?na rozk?ada? i sk?ada? na czas transportu lub misji Obracaj, podno? i opuszczaj d?wig, aby przesuwa? ?adunek Akcesoria obejmuj? sprz?t naukowy i kanistry z gazem Kosmiczny prezent dla dzieci, które uwielbiaj? zabawki inspirowane NASA 11+, 1599 elements, 378mm x 480mm x 112mm Proshop.plПоскаржитись | 532 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42180 Marsjański Łazik Eksploracyjny DZIKlocki LEGO 42180 Marsjański łazik eksploracyjny Zainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie d... щеzięki zestawowi LEGO Technic Marsjański łazik eksploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca doodpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą.Ten zestaw zawiera specjalną kosmiczną śluzę powietrzną, dzięki której dzieci mogą przyłączyć do tego zestawu inne kompatybilne zestawy LEGO (sprzedawane osobno), aby przeżyć jeszcze więcej kosmicznych przygód. Wspaniałą przygodę z budowaniem zapewni też intuicyjna aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Łazik marsjański dla chłopców i dziewcząt w wieku od 11 lat — LEGO Technic Marsjański łazik eksploracyjny dla dzieci zawiera mnóstwo realistycznych funkcji, dzięki którym mali odkrywcy mogą uczyć się przez zabawę Kosmiczna zabawka pełna rozmaitych funkcji — ta kosmiczna zabawka do zbudowania ma rozkładaną skrzynię łazika, zawieszenie, ruchomy dźwig, windę, generator, latarnie, łazik pomocniczy, pomieszczenia mieszkalne i kokpit Rozkładany łazik – model odzwierciedla sposób, w jaki na czas transportu łaziki składają się do kompaktowych rozmiarów i rozkładają się, gdy mają przewozić ładunek Akcesoria naukowe — ten zestaw zachęcający do eksploracji kosmosu zawiera akcesoria wzorowane na przedmiotach używanych przez astronautów, w tym sprzęt naukowy i kanistry z gazem Kosmiczny prezent dla dzieci, które uwielbiają zabawki inspirowane NASA – ten zestaw to kreatywny prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od 11 lat, którzy uwielbiają ciekawe zabawki związane z kosmosem Śluza powietrzna do łączenia z innymi modelami — ten zestaw zawiera specjalną śluzę powietrzną, dzięki czemu dzieci mogą łączyć go z innymi kosmicznymi zestawami LEGO (sprzedawanymi osobno) i przeżywać jeszcze więcej kosmicznych przygód Nowy sposób na budowanie — aplikacja LEGO Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania Wymiary — ten 1599-elementowy zestaw z modelem do zbudowania ma po rozłożeniu 23 cm wysokości, 44 cm długości i 21 cm szerokości Komputronik.plПоскаржитись | 524 zł |
LEGO 42180 Technic Marsjański łazik eksploracyjnyZainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie dzięki zestawowi LEGO® Technic Marsjański łazik ek... щеsploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca do odpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą. Electro.plПоскаржитись | 720 zł |
LEGO 42180 Technic Marsjański łazik eksploracyjnyZainspiruj dzieci w wieku od 11 lat do poznawania tajników misji na Marsie dzięki zestawowi LEGO® Technic Marsjański łazik ek... щеsploracyjny (42180). Ten szczegółowy zestaw z łazikiem marsjańskim jest pełen realistycznych funkcji. Model rozkłada się, odsłaniając skrzynię łazika, a dzieci mogą przetestować zawieszenie, ustawiając łazik w odpowiednim położeniu. Następnie mogą użyć dźwigu do podniesienia robota-łazika, narzędzi i reaktora paliwowego. Pomieszczenia mieszkalne załogi obejmują miejsca do odpoczynku, prysznic, toaletę, bieżnię i lodówkę. Dostępna jest też winda, pojemniki na recykling i próbki oraz kanistry z gazem i wodą.... Avans.plПоскаржитись | 720 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 169 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Review of LEGO Technic 42178, 42179, 42180 & 42181 for March 2024 release
26 лютого1 176 переглядів
LEGO Technic 42180 Mars Crew Exploration Rover Speed Build Review
27 лютого 2024137 850 переглядів
LEGO Technic 2024 – Mars Exploration Rover – LEGO 42180 Speed Build Review
27 лютого 20241 732 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 498 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1739 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 489 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 1673 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 9+, унісекс, залізниця, деталей 1723 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 650 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1462 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 14+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1901 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1582 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 700 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
від 719 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1705 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 580 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1456 шт, рухомі деталі