Конструктор Lego Police Car 60312
Відео 16Фото 6 |
Lego Police Car 60312 2022 рікCity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Police Car 60312
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO City Samochód policyjny 94 elementy (60312)Wyprzedź oszustów z miasta LEGO City z tym szybkim radiowozem. Spójrz na te szerokie felgi, poszerzane błotniki i fajne refle... щеktory! Sam widok tak oszałamiającego samochodu powstrzyma każdego złoczyńcę. Chwyć latarkę, załóż policyjną czapkę, wsiądź za kierownicę i ruszaj w miasto w poszukiwaniu przygód! Rozetka.plПоскаржитись | 34 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Radiowóz (60312) WielokoloroweZestaw Lego® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w świat zabawy i emocji. Znajdziesz w nim sportowy radiowóz z odjazdowymi... щеfelgami, szerokimi błotnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzić w nimi minifigurkę policjanta wyposażonego w zabawkową latarkę i czapkę policyjną, a pomysłowa zabawa w łapanie złodziei będzie trwać godzinami!Zabaw MediaMarkt.plПоскаржитись | 40 zł |
LEGO City 60312 RadiowózZestaw LEGO® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w ?wiat zabawy i emocji. Znajdziesz w nim sportowy radiowóz z odjazdowymi... щеfelgami, szerokimi b?otnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzi? w nimi minifigurk? policjanta wyposa?onego w zabawkow? latark? i czapk? policyjn?, a pomys?owa zabawa w ?apanie z?odziei b?dzie trwa? godzinami! Zabawka konstrukcyjna LEGO dla dzieci od 5 lat Do zestawu do??czone s? szczegó?owe instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dost?pny w bezp?atnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten intuicyjny przewodnik oferuje funkcje powi?kszania i obracania, dzi?ki którym dzieci mog? obejrze? powstaj?cy model z ka?dej strony. Witaj w ?wiecie wyobra?ni Z policyjnymi zestawami LEGO City zach?caj?cymi do pomys?owej zabawy dzieci znajd? si? w samym ?rodku akcji. Dzi?ki temu mog? poznawa? ?wiat za pomoc? scenariuszy zabawy odzwierciedlaj? Proshop.plПоскаржитись | 46 zł |
LEGO City 60312 RadiowózKlocki City 60312 Radiowóz Klocki City 60312 Radiowóz LEGO City 60312 Radiowóz Szybkim... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 29 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60312 Radiowóz DZI-ZKLO-LGO-0607Klocki City 60312 Radiowóz, Lego Zestaw LEGO® City Radiowóz (60312) wprowadzi dzieci w świat zabawy i emocji. Znajdziesz w ni... щеm sportowy radiowóz z odjazdowymi felgami, szerokimi błotnikami i przyczepnymi oponami. Wystarczy posadzić w nimi minifigurkę policjanta wyposażonego w zabawkową latarkę i czapkę policyjną, a pomysłowa zabawa w łapanie złodziei będzie trwać godzinami! Zabawka konstrukcyjna LEGO dla dzieci od 5 lat Do zestawu dołączone są szczegółowe instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten intuicyjny przewodnik oferuje funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony. Witaj w świecie wyobraźni Z policyjnymi zestawami LEGO City zachęcającymi do pomysłowej zabawy dzieci znajdą się w samym środku akcji. Dzięki temu mogą poznawać świat za pomocą scenariuszy zabawy odzwierciedlają Komputronik.plПоскаржитись | 37 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO City 60312 Police Car - LEGO Speed Build Review
19 грудня 2021218 363 перегляда
LEGO City 60312 Police Car - Speed build
18 грудня 202115 381 перегляд
Lego City Police Car Review (2022 set 60312)
6 січня 20222 504 перегляда
RADIOWÓZ LEGO CITY 60312 RECENZJA
27 вересня 20226 568 переглядів
Lego City 60312 Radiowóz | RECENZJA 2022
16 січня 2022202 перегляда
LEGO City Police Car set 60312 reviewed! Exactly what I'd expect for the price
14 лютого 202230 073 перегляда
[LEGO] 60312 Police Car
19 лютого 2023220 переглядів
LEGO City Police Car Set!! | 60312 | Unpacking & Building a Police Car!
11 червня 2022382 перегляда
Lego City - Tumbler Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
5 серпня 2023818 переглядів
LEGO 60312 lego city|警察拼装警车 THE POLICEMAN ASSEMBLED HIS POLICE
22 січня 2022405 переглядів
Lego 60312 alternate build 6 - SPORT CAR [tutorial]
8 жовтня 20221 073 перегляда
Lego City | Police Car | 60312 - Unboxing and Speed build LEGO Police Car
4 вересня 2022203 перегляда
Lego City - Porsche 911 Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
20 липня 20233 823 перегляда
LEGO City 60312 Batmobile Car Tutorial
10 лютого 20233 347 переглядів
[LEGO]Lego City 60312 Police Car - Lego Speed Build Review
9 червня 2022935 переглядів
LEGO 60312 City – Police Car – Speed Building
7 травня 20231 011 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 36 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 98 шт, світлові ефекти
від 35 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 84 шт, світлові ефекти
від 23 zł
вік 5+, унісекс, принцеси, деталей 89 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 5+, унісекс, будівництво, деталей 78 шт, персонажів 1 шт
від 34 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 99 шт, персонажів 2 шт