Конструктор Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792
Відео 14Фото 10 |
Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Soras Transforming Mech Bike Racer 71792
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniaj?cy si? w motocykl wy?Mech Sory zmieniaj?cy si? w motocykl wy?cigowy (71792) ma wszystko, czego potrzebuj? dzieci w wieku od o?miu lat do odtworzen... щеia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego mo?na ?atwo przekszta?ci? w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w z?ote ostrza i dwa miotacze klocków. Najlepsze zabawki dla fanów ninja Zestaw zawiera trzy minifigurki: uczniów ninja Arina i Sor?, ?owc? smoków Raptona i model smoka Male?stwo Riyu. Arin jest uzbrojony w katan? i hak, a Sora ma dwie katany. Razem musz? stawi? czo?a Raptonowi, który jest uzbrojony w miecz imperialny i lata szybowcem wyposa?onym w dwa miotacze klocków. Ten zestaw zainspiruje dzieci do odgrywania ról ze swoimi bohaterami przez wiele d?ugich godzin. Weso?a cyfrowa zabawa dla fanów LEGO Aplikacja LEGO Builder oferuje ?atwe i intuicyjne budowanie. Powi?kszaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i ?led? swoje post?py. Proshop.plПоскаржитись | 177 zł |
LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowyKlocki Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy Klocki Ninjago 71792 Mech... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 153 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy 71792LEGO® NINJAGO® Mech Sory zmieniający się w motocyklu wyścigowym Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792) ma wsz... щеystko, czego potrzebują dzieci w wieku od ośmiu lat do odtworzenia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO® Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego można łatwo przekształcić w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 384 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,526 Najpierw budowanie, potem wojowanie Po zbudowaniu modelu dzieci razem z uczniami ninja, Sorą i Arinem, ochronią Maleństwo Riyu przed łowcą smoków, Raptonem! Czas przekształcić mecha! Dzieciaki raz-dwa przekształcą ruchomego mecha w motor ninja. Uzbrojony do walki Mech-motocykl ma złote ostrza i dwa miotacze klocków. W zestawie trzy minifigurki Arin, Sora, Rapton i figurka smoka, Maleństwa Riyu. Jeszcze ciekawsze przygody w stylu ninja! Inne zestawy NINJAGO® (sprzedawane osobno) to między innymi Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina i Perła Przeznaczenia&n Maxelektro.plПоскаржитись | 174 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zmieniający się w motocyLEGO 71792 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy Odkryj moc kreatywnego budowania z zestawem LEGO Ninjago — LEGO 717... ще92 Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy. To wyjątkowe dzieło konstrukcyjne składa się z 384 klocków, które zapewniają godziny kreatywnej zabawy. Zestaw oferuje mechanizm transformacji mecha w motocykl ninja, zapewniając dwa różne doświadczenia w jednym. Dzieci mogą łatwo przekształcić ruchomego mecha w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. Ten dynamiczny zestaw z pewnością wzbudzi entuzjazm wśród młodych fanów serialu telewizyjnego NINJAGO Dragons Rising. Zestaw zawiera trzy minifigurki - uczniów ninja Arina i Sorę oraz łowcę smoków Raptona. Każdy z nich jest wyposażony w różne akcesoria, co dodaje dodatkowego wymiaru zabawie. Arin jest uzbrojony w katanę i hak, a Sora ma dwie katany, co daje dzieciom nieskończone możliwości tworzenia swoich własnych scen z akcji. W komplecie znajduje się również model smoka Maleństwa Riyu. Ten element dodaje dodatkową warstwę ekscytujących przygód, umożliwiając dzieciom tworzenie niesamowitych historii, podczas gdy goni go dwóch uczniów ninja i Rapton. Komputronik.plПоскаржитись | 164 zł |
LEGO 71792 NINJAGO Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowyMech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792) ma wszystko, czego potrzebują dzieci w wieku od ośmiu lat do odtworzen... щеia szybkiej akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO Dragons Rising. Zestaw zawiera ruchomego mecha, którego można łatwo przekształcić w podrasowany motocykl ninja uzbrojony w złote ostrza i dwa miotacze klocków. Electro.plПоскаржитись | 170 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 285 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 191 zł
вік 5+, унісекс, фантастика, деталей 530 шт, персонажів 6 шт, бокс для зберігання
від 230 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 38 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 69 шт, персонажів 2 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
Відеоогляди
LEGO Ninjago 71792 - Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy | Recenzja
28 травня 2023666 переглядів
Recenzja w minutkę: LEGO Ninjago 71792 Mech Sory zamieniający się w motocykl #shorts #ninjago #lego
29 липня 2023305 переглядів
MECH SORY (71792) / RECENZJA
7 жовтня 20236 106 переглядів
MECH SORY ⚙️ LEGO NINJAGO 71792 RECENZJA
31 травня 202317 077 переглядів
Lego set Ninjago 71792 #112 - Sora's Transforming Mech Bike Racer
24 вересня 2023119 переглядів
[MOC] Kaneda's bike in Akira, Alternative build of LEGO Ninjago 71792
28 липня 20233 489 переглядів
Sora's Transforming Mech Bike Racer Speed Build! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71792
26 червня 20232 239 переглядів
Sora's Transforming Mech Bike Racer EARLY Review! LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71792
23 травня 202360 006 переглядів
LEGO Ninjago Sora's Transforming Mech Bike Racer (71792) - 2023 Set Review
22 травня 202322 142 перегляда
Lego Ninjago Live Build - Heatwave Dragon and Sora's Mech (71792, 71793)
11 червня 2023899 переглядів
LEGO Ninjago 71792 Sora's Transforming Mech Bike Racer - LEGO Speed Build Review
25 травня 2023201 766 переглядів
LEGO Ninjago 71792 Sora's Transformable Mech Bike Racer Review (2023)
26 травня 20231 179 переглядів
LEGO Ninjago 71792 Soras Mech Bike - LEGO Speed Build Review
25 травня 20232 063 перегляда
LEGO Ninjago Sora's Transforming Mech Bike Racer 71792 Build and Review! New Dragons Rising Set!!
29 травня 20231 843 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 160 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 123 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 408 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 119 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 348 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 136 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 371 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 420 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 343 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 159 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 110 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 438 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 147 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 416 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 107 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 348 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 119 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 352 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 385 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі