Конструктор Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Відео 12Фото 9 |
Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Technic Śmieciarka Mack LR Electric Ciężarówka do Zbudowania dla DzieCiężarówka-zaba Amazon.plПоскаржитись | 105 zł |
LEGO Technic 42167 ?mieciarka Mack® LR ElectricZadbaj o porz?dek w mie?cie dzi?ki ?mieciarce LEGO® Technic Mack® LR Electric. Prawdziwa ci??arówka Mack jest zasilana energi... ще? elektryczn?, dzi?ki czemu pozwala zbiera? ?mieci w bardziej ekologiczny sposób. Teraz i Ty mo?esz przetestowa? ten model. Otwórz drzwi do kabiny kierowcy, a nast?pnie ustaw ci??arówk? w miejscu, sk?d b?dzie odbiera? ?mieci. U?yj bocznej ?adowarki, aby chwyta?, podnosi? i przechyla? pojemniki na ?mieci, a potem jed? w kolejne miejsce. Zabawka realistycznie si? porusza, zapewniaj?c kreatywn? zabaw? Funkcja chwytania i przechylania pozwala odgrywa? rozmaite historie z ci??arówk? recyklingow? Otwierane drzwi i ga?ka na kabinie umo?liwiaj?ca sterowanie ci??arówk? Sprawdzi si? jako prezent na urodziny, ?wi?ta lub z innej okazji dla dzieci w wieku od o?miu lat Pobierz aplikacj? LEGO® Builder, gdzie znajdziesz interaktywne instrukcje budowania w 3D 8+, 503 elements, 191mm x 354mm x 70mm Proshop.plПоскаржитись | 137 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42167 Śmieciarka Mack Lr Electric DZI-ZKKlocki LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR Electric Zainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i... щеkorzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Technic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Komputronik.plПоскаржитись | 140 zł |
LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR ElectricZainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i korzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Tec... щеhnic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Electro.plПоскаржитись | 160 zł |
LEGO 42167 Technic Śmieciarka Mack LR ElectricZainspiruj małych miłośników pojazdów do dbania o czystość w mieście i korzystania z zielonej energii dzięki zabawce LEGO Tec... щеhnic Śmieciarka Mack LR Electric (42166) dla chłopców i dziewczynek w wieku od ośmiu lat. Ta śmieciarka jest inspirowana najnowocześniej Avans.plПоскаржитись | 160 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 169 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
ŚMIECIARKA MACK LR ELECTRIC ️ LEGO TECHNIC 42167 RECENZJA
16 січня14 267 переглядів
Lego Technic 42167 Śmieciarka Mack® LR Electric / Recenzja
22 грудня 20232 929 переглядів
LEGO 42167: Mack LR Electric Garbage Truck - HANDS-ON REVIEW
17 грудня 202322 316 переглядів
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck Review
17 січня7 786 переглядів
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167 review! Great functions & very reasonable price
9 січня36 822 перегляда
LEGO Technic 42167 Mack LR Electric Garbage Truck detailed building review
21 грудня 202383 656 переглядів
2024 LEGO Technic #42167 Mack LR Electric Garbage Truck quick play review ⚠️ #rlfm #reviews
20 грудня 20236 800 переглядів
LEGO Mack LR Electric Garbage Truck 42167 Speed Build
7 січня1 861 перегляд
LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167 Build and Review! Awesome Functions! 2024 set!
29 грудня 20232 629 переглядів
Motorized LEGO Technic Mack Garbage Truck (42167)
1 січня200 072 перегляда
LEGO Technic 42167 Mack LR Electric Garbage Truck – LEGO Speed Build Review
20 грудня 2023151 641 перегляд
How to improve the back door of Lego Technic Mack LR Electric Garbage Truck 42167
24 грудня 20233 023 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 108 zł
вік 8+, унісекс, космос, деталей 435 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 8+, унісекс, космос, деталей 434 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 482 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 471 шт, рухомі деталі
від 106 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 458 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 600 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 147 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 416 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 138 zł
вік 8+, унісекс, водний транспорт, деталей 522 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 130 zł
вік 8+, унісекс, військова техніка, деталей 465 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 103 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 421 шт, рухомі деталі, мотор