Конструктор Lego John Deere 948L-II Skidder 42157
Відео 17Фото 9 |
Lego John Deere 948L-II Skidder 42157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego John Deere 948L-II Skidder 42157
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II 1492 elemeZapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn... щеtego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko.Zaczn Rozetka.plПоскаржитись | 625 zł |
LEGO Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-IIKlocki Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Klocki Technic 42157 Ciągnik zrywkowy... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 600 zł |
Klocki LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II 42157LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Zapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarza... щеć wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn tego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1492 Zalecany wiek: 11+ Długość pudełka (mm): 582 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 118 Waga opakowania (kg): 2,41 Megawyzwanie dla fanów pojazdów John Deere Oto szczegółowy zestaw konstrukcyjny z repliką ogromnego pojazdu John Deere dla dzieci w wieku od 11 lat. Funkcje jak w prawdziwym ciągniku Składając model pełny mechanicznych i pneumatycznych funkcji, dzieci poznają budowę i działanie ciągnika zrywkowego. Realistyczne detale Tylko popatrzcie na ten napęd na cztery koła i silnik. Funkcje pneumatyczne Ostrze, które można podnosić i opuszczać. Ruchomy chwytak Pneumatyczny chwytak może działać na trzy różne sposoby. Pora na przygodę z budowaniem w tle W aplikacji LEGO® Builder na dzieci czekają intuicyjne instrukcje i możliwość powiększania i obracani Maxelektro.plПоскаржитись | 710 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-ILEGO 42157 Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Przygotuj się na wielkie budowanie dzięki zestawowi LEGO® Technic Ciąg... щеnik zrywkowy John Deere 948L-II. Odtwórz wszystkie szczegóły jednego z największych pojazdów marki John Deere. Ma on mnóstwo fajnych funkcji, takich jak układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Sprawdź funkcje pneumatyczne, które sterują realistycznym chwytakiem z trzema różnymi trybami, a także ostrze i obrotowy fotel. Zapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn tego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. Zacznij przygodę z budowaniem Dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Odkryj świat inżynierii Zestawy konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. Model dla fanów Johna Deere’a — dzieci w wieku od 11 lat mogą zbudować i odkrywać replikę potężnej maszyny dzięki zestawowi LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II (42157) Funkcje pneumatyczne — dzieci mogą odkrywać możliwości pojazdu, korzystając z pneumatycznych funkcji z chwytakiem, który może wykonywać trzy różne czynności. Obrotowy fotel dodaje realizmu Mechaniczne funkcje — model zawiera elementy inspirowane prawdziwym ciągnikiem zrywkowym John Deere 948L-II, w tym układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik Zestaw konstrukcyjny dla dzieci w wieku od 11 lat — LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci, które uwielbiają potężne maszyny Wymiary — ten zestaw LEGO Technic ma 21 cm wysokości, 53 cm długości i 19 cm szerokości Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności Wprowadzenie do świata inżynierii — modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii Wysoka jakość — elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne Komputronik.plПоскаржитись | 789 zł |
LEGO 42157 Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-IIZapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn... щеtego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. Electro.plПоскаржитись | 750 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 164 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42157 John Deere 948L Skidder / Recenzja
25 травня 20233 266 переглядів
John Deere 948L-II Skidder Lego Technic 42157 Speed build
26 травня 2023700 переглядів
John Deere 948L-II Lego Technic 42157 #legotechnic #johndeere #shorts
27 травня 20231 390 переглядів
CIĄGNIK ZRYWKOWY JOHN DEERE 948L-II LEGO TECHNIC 42157 RECENZJA
15 червня 202329 676 переглядів
New LEGO® John Deere 948L-II Skidder | Xianne TV
18 травня 20231 146 переглядів
LEGO 42157: John Deere 948L II Skidder - HANDS-ON REVIEW
24 травня 202324 173 перегляда
LEGO 42157 Log Loader
26 червня 202329 558 переглядів
LEGO Technic 42157 John Deere 948L-II Skidder detailed building review
24 травня 2023250 628 переглядів
LEGO Technic John Deere 948L-II Skidder Reviewed!
21 червня 202322 251 перегляд
LEGO Technic 42157 John Deere 948L II Skidder - LEGO Speed Build Review
24 травня 2023904 351 перегляд
LEGO Technic Skidder 42157 John Deere 948L: Detailed set review
9 липня 20231 334 перегляда
LEGO Technic Summer 2023 Sets Unveiled! NASA Perseverance 42158 & John Deere 948L-II Skidder 42157
2 травня 202316 340 переглядів
LEGO Technic John Deere 948L-II Skidder, NASA Mars Rover Perseverance and more - detailed preview
3 травня 202383 927 переглядів
LEGO Technic Skidder John Deere 648L (not a 42157 set) Detailed MOC review
26 лютого 20236 064 перегляда
LEGO Technic 42157 John Deere 948L II Skidder play review
25 травня 20235 371 перегляд
LEGO Technic - John Deere 948L-II Skidder 42157
5 травня 20238 476 переглядів
LEGO Technic Skidder 42157 John Deere 948L: Detailed set preview
7 травня 20233 894 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 425 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1432 шт, рухомі деталі
від 602 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1775 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 580 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1456 шт, рухомі деталі
від 700 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 522 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1244 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 719 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1705 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі