Klocki Lego John Deere 948L-II Skidder 42157
Wideo 17Zdjęcia 9 |
Lego John Deere 948L-II Skidder 42157 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego John Deere 948L-II Skidder 42157
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II 1492 elemeZapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn... więcejtego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko.Zaczn Rozetka.plZłóż skargę | 625 zł |
LEGO Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-IIKlocki Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Klocki Technic 42157 Ciągnik zrywkowy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 600 zł |
Klocki LEGO Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II 42157LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Zapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarza... więcejć wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn tego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1492 Zalecany wiek: 11+ Długość pudełka (mm): 582 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 118 Waga opakowania (kg): 2,41 Megawyzwanie dla fanów pojazdów John Deere Oto szczegółowy zestaw konstrukcyjny z repliką ogromnego pojazdu John Deere dla dzieci w wieku od 11 lat. Funkcje jak w prawdziwym ciągniku Składając model pełny mechanicznych i pneumatycznych funkcji, dzieci poznają budowę i działanie ciągnika zrywkowego. Realistyczne detale Tylko popatrzcie na ten napęd na cztery koła i silnik. Funkcje pneumatyczne Ostrze, które można podnosić i opuszczać. Ruchomy chwytak Pneumatyczny chwytak może działać na trzy różne sposoby. Pora na przygodę z budowaniem w tle W aplikacji LEGO® Builder na dzieci czekają intuicyjne instrukcje i możliwość powiększania i obracani Maxelektro.plZłóż skargę | 710 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42157 Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-ILEGO 42157 Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II Przygotuj się na wielkie budowanie dzięki zestawowi LEGO® Technic Ciąg... więcejnik zrywkowy John Deere 948L-II. Odtwórz wszystkie szczegóły jednego z największych pojazdów marki John Deere. Ma on mnóstwo fajnych funkcji, takich jak układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Sprawdź funkcje pneumatyczne, które sterują realistycznym chwytakiem z trzema różnymi trybami, a także ostrze i obrotowy fotel. Zapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn tego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. Zacznij przygodę z budowaniem Dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Odkryj świat inżynierii Zestawy konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. Model dla fanów Johna Deere’a — dzieci w wieku od 11 lat mogą zbudować i odkrywać replikę potężnej maszyny dzięki zestawowi LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II (42157) Funkcje pneumatyczne — dzieci mogą odkrywać możliwości pojazdu, korzystając z pneumatycznych funkcji z chwytakiem, który może wykonywać trzy różne czynności. Obrotowy fotel dodaje realizmu Mechaniczne funkcje — model zawiera elementy inspirowane prawdziwym ciągnikiem zrywkowym John Deere 948L-II, w tym układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik Zestaw konstrukcyjny dla dzieci w wieku od 11 lat — LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci, które uwielbiają potężne maszyny Wymiary — ten zestaw LEGO Technic ma 21 cm wysokości, 53 cm długości i 19 cm szerokości Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności Wprowadzenie do świata inżynierii — modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii Wysoka jakość — elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne Komputronik.plZłóż skargę | 789 zł |
LEGO 42157 Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-IIZapewnij fanom marki John Deere niezapomniane wrażenia, kiedy będą odtwarzać wszystkie szczegóły jednej z największych maszyn... więcejtego kultowego producenta. Dzieci w wieku od 11 lat, które pasjonują się inżynierią i rolnictwem, będą zachwycone odkrywaniem wszystkich funkcji tego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Technic Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II. Autentyczne funkcje obejmują układ kierowniczy, napęd na cztery koła i działający silnik. Dostępny jest również szereg funkcji pneumatycznych — podobnie jak w prawdziwym ciągniku zrywkowym — które sterują chwytakiem z trzema różnymi trybami pracy. Pojazd ma też ostrze i obrotowe siedzisko. Electro.plZłóż skargę | 750 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Technic 42157 John Deere 948L Skidder / Recenzja
25 maja 20233 266 przegląd
John Deere 948L-II Skidder Lego Technic 42157 Speed build
26 maja 2023700 przegląd
John Deere 948L-II Lego Technic 42157 #legotechnic #johndeere #shorts
27 maja 20231 390 przegląd
CIĄGNIK ZRYWKOWY JOHN DEERE 948L-II LEGO TECHNIC 42157 RECENZJA
15 czerwca 202329 676 przegląd
New LEGO® John Deere 948L-II Skidder | Xianne TV
18 maja 20231 146 przegląd
LEGO 42157: John Deere 948L II Skidder - HANDS-ON REVIEW
24 maja 202324 173 przegląd
LEGO 42157 Log Loader
26 czerwca 202329 558 przegląd
LEGO Technic 42157 John Deere 948L-II Skidder detailed building review
24 maja 2023250 628 przegląd
LEGO Technic John Deere 948L-II Skidder Reviewed!
21 czerwca 202322 251 przegląd
LEGO Technic 42157 John Deere 948L II Skidder - LEGO Speed Build Review
24 maja 2023904 351 przegląd
LEGO Technic Skidder 42157 John Deere 948L: Detailed set review
9 lipca 20231 334 przegląd
LEGO Technic Summer 2023 Sets Unveiled! NASA Perseverance 42158 & John Deere 948L-II Skidder 42157
2 maja 202316 340 przegląd
LEGO Technic John Deere 948L-II Skidder, NASA Mars Rover Perseverance and more - detailed preview
3 maja 202383 927 przegląd
LEGO Technic Skidder John Deere 648L (not a 42157 set) Detailed MOC review
26 lutego 20236 064 przegląd
LEGO Technic 42157 John Deere 948L II Skidder play review
25 maja 20235 371 przegląd
LEGO Technic - John Deere 948L-II Skidder 42157
5 maja 20238 476 przegląd
LEGO Technic Skidder 42157 John Deere 948L: Detailed set preview
7 maja 20233 894 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1432 szt., ruchome części
od 602 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1775 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 661 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 522 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1244 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 856 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1394 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 425 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1508 szt., modeli 2, ruchome części
od 719 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 1705 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części