Klocki Lego Heart Box 10909
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Lego Heart Box 10909 2020 rokDuplo |
|
Jasny i stosunkowo niedrogi zestaw konstrukcyjny z klocków „Skrzynka-serce” dla dzieci w wieku od 1,5 roku. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej z rodziny LEGO Duplo, skierowany do najmniejszych. Zawiera 80 sztuk zapakowanych w atrakcyjne kartonowe pudełko. Składa się z dużych i kolorowych klocków, które pomogą dziecku rozwinąć niezbędne umiejętności w pierwszych latach życia.
Projektant jest przeznaczony do wspólnej zabawy rodziców i dzieci. Z części zestawu można zbudować aż 15 unikalnych modeli, od zwykłego domu po helikopter. Możesz łączyć części według specjalnych wskazówek-instrukcji lub użyć swojej wyobraźni. Wszystkie części zestawu Lego Heart Box 10909 są kilkakrotnie większe od standardowych klocków LEGO. Zrobiono to specjalnie, aby dziecko nie mogło ich połknąć. Tworzywo, z którego wykonane są elementy zestawu, jest przyjazne dla środowiska i nie zawiera substancji toksycznych, więc nie zaszkodzi dziecku lizać lub gryźć klocki projektanta. Wszystkie części zostały przetestowane pod kątem wytrzymałości i bez problemu wytrzymują znaczny nacisk, co gwarantuje ich integralność podczas gry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Heart Box 10909
Wszystkie ceny 26 →LEGO DUPLO 10909 Heart Box | 87 zł |
LEGO DUPLO Classic 10909 Pudełko z serduszkiem | 63 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Duplo 10909 Pudełko z serduszkiem DZI-ZKLO-LGO-1 | 66 zł |
LEGO 10909 DUPLO Pudełko z serduszkiem | 65 zł |
LEGO 10909 DUPLO Pudełko z serduszkiem | 65 zł |