Конструктор Lego Flowers in Watering Can 31149
Відео 10Фото 10 |
Lego Flowers in Watering Can 31149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Flowers in Watering Can 31149
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO 3w1 Creator Kwiaty w konewce do przebudowania na kalosze lub 2 ptakiZabawki przyrodnicze dla dzieci – zestaw Kwiaty w konewce LEGO Creator 3w1 umożliwia 8-latkom i starszym dzieciom budowanie i... щеprzebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków
Kreatywna zabawa – dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema zabawkowymi motylami, żółtym kaloszem wypełnionym kwiatami lub dwoma ptakami LEGO na żerdce
Zabawka 3w1 z interaktywnymi funkcjami – zawiera kwiaty LEGO z ruchomymi płatkami i motyle na przezroczystych elementach, które sprawiają wrażenie, jakby latały
Ozdoby biurka inspirowane przyrodą – młodzi budowniczowie mogą wyeksponować te zabawki przyrodnicze oraz inne zestawy LEGO Creator i z ich pomocą ubarwić dowolne pomieszczenie
Prezent dla dziewczynek i chłopców – ta zabawka LEGO 3w1 to świetny prezent świąteczny lub urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które uwielbiają zwierzątka i kreatywną zabawę
Jeszcze więcej zabawy 3w1 – sprawdź inne zestawy do budowania dla dziewczynek i chłopców LEGO Creator 3w1 (sprzedawane oddzielnie), utrzymane w tematyce zwierząt, kosmosu i pojazdów Amazon.plПоскаржитись | 94 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator 31149 Kwiaty W Konewce DZI-ZKLO-LGO-1437Klocki LEGO 31149 Creator 3 w 1 Kwiaty w konewce Buduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspiro... щеwane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty w konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Trzy kolorowe kwiaty w jednym opakowaniu — zestaw 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty w konewce umożliwia ośmiolatkom i starszym dzieciom budowanie i przebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków Nieograniczone możliwości zabawy — dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema motylami, żółtym kaloszem wypełnionym trzema kwiatami lub dwoma ptakami na żerdce Zabawka 3 w 1 z interaktywnymi funkcjami — zawiera kwiaty z ruchomymi płatkami i motyle naprzezroczysty Komputronik.plПоскаржитись | 100 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceBuduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty... щеw konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceBuduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO Creator Kwiaty... щеw konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu.... Avans.plПоскаржитись | 130 zł |
LEGO 31149 Creator Kwiaty w konewceOzdób swój pokój kolorowymi kwiatami w konewce z serii LEGO® Creator. W żółtej konewce z uchwytem i dziobkiem znajdują się tr... щеzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzy motyle, które wyglądają, jakby latały! Przebuduj całość i stwórz żółty kalosz z trzema kwiatami lub dwa urocze ptaki na żerdce pokrytej kwiatami. Dzięki temu fajnemu zestawowi 3 w 1 wybór należy do Ciebie.Udekoruj swój dom dzięki zabawce z konewką 3 w 1Dodaj kolorów do wybranego pomieszczenia, ustawiając w nim zestaw 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce, który można przebudować i stworzyć kalosz z kwiatami lub dwa ptaki na żerdce.Buduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu. Chłopcy i dziewczynki w wieku od ośmiu lat mogą przebudować zabawkę, tworząc żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami z ruchomymi płatkami lub dwa urocze żółte ptaszki na kwiecistej żerdce. Po ukończonej zabawie można ustawić modele na półce. Zabawki LEGO Creator 3 w 1 to świetny pomysł na kreatywny prezent, ponieważ oferują trzy różne modele do wyboru w jednym zestawie. Dzieci mogą wybierać spośród pojazdów, niezwykłych zwierząt lub szczegółowych dioram miast. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.• Trzy kolorowe kwiaty w jednym opakowaniu — zestaw 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce umożliwia ośmiolatkom i starszym dzieciom budowanie i przebudowywanie trzech szczegółowych modeli z tego samego zestawu klocków• Nieograniczone możliwości zabawy — dzieci mogą odgrywać różne historie z konewką z trzema kwiatami i trzema motylami, żółtym kaloszem wypełnionym trzema kwiatami lub dwoma ptakami na żerdce• Zabawka 3 w 1 z interaktywnymi funkcjami — zawiera kwiaty z ruchomymi płatkami i motyle na przezroczystych elementach, które sprawiają wrażenie, jakby latały• Modele kolekcjonerskie inspirowane przyrodą — ten i inne zestawy LEGO® Creator ubarwią każde pomieszczenie i idealnie nadają się do budowania dla małych konstruktorów, ich przyjaciół i rodzin• Kreatywny prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat — ta zabawka 3 w 1 to świetny prezent na urodziny lub święta dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią przyrodę, zwierzęta i budynki z klocków LEGO®• Jeszcze więcej zabawy 3 w 1 — sprawdź inne zestawy 3 w 1 LEGO® Creator (sprzedawane osobno) utrzymane w tematyce zwierząt, kosmosu i pojazdów• Zabawki LEGO® Creator — każdy zestaw 3 w 1 umożliwia dzieciom wybranie spośród trzech różnych kolorowych modeli odpowiadających ich zainteresowanio PlanetaKlockow.plПоскаржитись | 123 zł |
ще 14 пропозицій
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 394 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 630 zł
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1023 шт
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Creator Flowers in Watering Can | Set 31149 | Build and Review
19 березня206 переглядів
LEGO Creator 31149 Flowers with Watering Can – LEGO Speed Build Review
4 лютого16 079 переглядів
LEGO Creator 3 in 1 Flowers in Watering Can (31149) - Speed Build & Review
23 лютого175 переглядів
LEGO® Creator 3in1 Flowers in Watering Can (31149)[420 pcs] Boot & Birds @TopBrickBuilderReviews
7 лютого121 перегляд
LEGO Creator Flowers in Watering Can (31149)[420 pcs] Review @TopBrickBuilderReviews
30 січня 2024434 перегляда
LEGO Creator 2024 Flowers In A Watering Can 31149 Unboxing & Tour
3 січня1 604 перегляда
LEGO Birds on a Perch (31149) from Creator Flowers in Watering Can | Review @TopBrickBuilderReviews
26 січня653 перегляда
LEGO Boot Filled with 3 Flowers (31149) from Creator Flowers in Watering Can | Review | TBBR
28 січня 2024288 переглядів
LEGO Creator 2024 Flowers In A Watering Can 31149 Complete Build & Review
31 грудня 20231 032 перегляда
LEGO Creator 2024 Sets! (Vintage Camera, Watering Can & Flowers, Roller Skates + More!)
3 серпня 2023345 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 115 zł
вік 8+, для дівчаток, фентезі, деталей 339 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 95 zł
вік 7+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 364 шт, персонажів 2 шт
від 120 zł
вік 5+, для дівчаток, будівлі, деталей 398 шт, персонажів 5 шт
від 65 zł
вік 6+, для дівчаток, розваги, деталей 361 шт, персонажів 3 шт
від 108 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 447 шт, персонажів 5 шт
від 129 zł
вік 6+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 347 шт, персонажів 3 шт
від 90 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 361 шт, персонажів 3 шт