Конструктор Lego The Bee Cottage 21241
Відео 12Фото 10 |
Lego The Bee Cottage 21241 2022 рікMinecraft |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego The Bee Cottage 21241
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ulZbierz plastry miodu z ula, uprawiaj ro?liny i bro? swojej bazy, buduj?c dom w kszta?cie ula. Gdy w?ciek?e pszczo?y kr???ce w... щеokó? pobliskiego drzewa zaatakuj?, podnie? dach ula, aby odkry? jeszcze wi?cej funkcji. Zawiera figurk? nied?wiadka, ma?ego zombie, pszczó? i inne funkcje Dzieci zbieraj? miód, uprawiaj? ro?liny i walcz? z mobami podczas budowy bazy w kszta?cie ula Prezent na urodziny, pod choink? lub z innej okazji dla fanów Minecrafta® w wieku od o?miu lat Zestaw ma 10 cm wysoko?ci, 14 cm szeroko?ci i 8 cm g??boko?ci Aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narz?dzia do powi?kszania i obracania 8+, 254 elements, 191mm x 262mm x 61mm Proshop.plПоскаржитись | 78 zł |
LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ul | 65 zł |
Klocki LEGO Minecraft Pszczeli ul 21241LEGO® Minecraft® Pszczeli ul Gracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft Ps... щеzczeli ul (21241). Ta zabawka stwarza nieograniczone możliwości zabawy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 254 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,435 Gratka dla fanów Minecrafta w prawdziwym świecie Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z Minecrafta® wywoła niezłe emocje u zapalonych graczy. Wielofunkcyjny zestaw z kultowymi pszczołami z gry Gracze mogą wybudować dom w kształcie pszczoły, zbierać miód, uprawiać pola i walczyć z wściekłymi pszczołami i zombie. Podnoszony dach Zdejmowany dach ula zapewnia więcej twórczej zabawy. Zbieraj plastry miodu Produkuj miód i uprawiaj rośliny na tętniącej życiem farmie. Pszczoły w natarciu Jedno pstryknięcie i już złe pszczoły latają wokół drzewa. Poznaj nowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać, obracać i śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Praktyczny zestaw do zabawy i podziwiania Pozwól dziecku przeżywać emocje z Minecrafta® dzięki tej realistycznej wersji postaci z gry i pomysłowym przygodom. Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z Minecrafta Gracze mogą wykorzystać umiejętności kreatywnego budowania z gry, aby stworzyć dom w kształcie ula. Zdejmowany dach zapewnia łatwy dostęp do wnętrza. Na zewnątrz można zbierać plastry miodu z ula, uprawiać rośliny i bronić się przed mobami. Zestaw zawiera figurkę niedźwiadka, małego zombie, trzy pszczoły i jedną wściekłą pszczołę. Dwie pszczoły można wprawić w ruch dookoła drzewa pstryknięciem palca. Dodatkową cyfrową zabawę zapewni aplikacja LEGO Builder, w której można powiększać i obracać model w trakcie budowania. Akcja rodem z Minecrafta® – zestaw LEGO® Minecraft Pszczeli ul (21241) jest pełen przygód, które wzniosą doświadczenie graczy na całkowicie nowy poziom Klasyczne postacie – w zestawie figurki niedźwiadka, małego zombie, trzech pszczół i wściekłej pszczoły, a także funkcje i akcesoria Zabawny zestaw – dzieci mogą zbierać plastry miodu z ula, uprawiać rośliny na farmie i walczyć z małym zombie, budując bazę w kształcie ula i przeżywając przygody z Minecrafta® Prezent dla dzieci – ten praktyczny zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta® Do zabawy i ozdoby – model ma 10 cm wysokości, 14 cm szerokości i 8 cm głębokości Interaktywny model cyfrowy – aplikacja LEGO® Builder oferuje intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, aby zwizualizować model podczas budowania Minecraft® na żywo – zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, Maxelektro.plПоскаржитись | 74 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Minecraft 21241 Pszczeli ul DZI-ZKLO-LGO-1038Klocki LEGO® 21241 Pszczeli ul Gracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft... щеPszczeli ul (21241). Ta zabawka stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi pszczołami z MinecraftaGracz Komputronik.plПоскаржитись | 71 zł |
LEGO 21241 Minecraft Pszczeli ulGracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft Pszczeli ul (21241). Ta zabawka... щеstwarza nieograniczone możliwości zabawy. Electro.plПоскаржитись | 80 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego MinecraftПорівняти в таблиці →
від 150 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 534 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 364 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 34 zł
вік 6+, унісекс, Minecraft, деталей 75 шт, персонажів 1 шт
від 55 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 255 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 175 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 605 шт, моделей 2, персонажів 4 шт
від 90 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 234 шт, персонажів 2 шт
від 279 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 584 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, Minecraft, деталей 868 шт, персонажів 6 шт
від 118 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 352 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 2 999 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 1122 шт, персонажів 3 шт
від 95 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 489 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
PSZCZELI UL LEGO MINECRAFT 21241 RECENZJA
28 грудня 202211 074 перегляда
Lego Minecraft Unboxing: The Bee Cottage 21241
16 червня 2023478 переглядів
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage - LEGO Speed Build
20 січня 2023704 перегляда
LEGO Minecraft the Bee Cottage (21241) - 2023 EARLY Set Review
30 грудня 202216 128 переглядів
LEGO Minecraft Review: Set 21241 The Bee Cottage! (2023)
6 січня 2023325 переглядів
LEGO MINECRAFT The Bee Cottage 21241 #lego #minecraft
14 січня 20232 691 перегляд
LEGO MINECRAFT 21241 The Bee Cottage - Speed Build
30 січня 2023614 переглядів
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage
7 січня 2023585 переглядів
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage - Speed Build Review
7 лютого 20234 721 перегляд
LEGO Minecraft Bee Cottage (21241) Set Build & Review
6 січня 20234 287 переглядів
Review Lego Minecraft The Bee Cottage 21241 - New Set 2023 Official Images
15 грудня 2022427 переглядів
LEGO Minecraft 21241 The Bee Cottage / レゴ マインクラフト 21241 ハチのコテージ
15 січня 20233 760 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 55 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 255 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 238 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 90 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 234 шт, персонажів 2 шт
від 64 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 291 шт, персонажів 1 шт
від 68 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 262 шт, персонажів 1 шт