Конструктор Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170
Відео 4Фото 6 |
Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Kawasaki Ninja H2R Motorcycle 42170
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R Pojazd Zabawka dla 10-latka do KoLEGO prezent dla 10-latka – motocykl LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R jest pełen autentycznych elementów i stanowi satysfakcjo... щеnujący projekt konstrukcyjny dla młodych fanów wyścigów
Model motoru w skali 1:8 – ten zabawkowy motocykl Kawasaki, zaprojektowany z niezwykłą dbałością o szczegóły, zawiera podpórkę, dzięki której dzieci mogą ustawić swój model kolekcjonerski na półce
Mnóstwo realistycznych detali – motocykl LEGO Technic ma układ kierowniczy, zawieszenie, dwubiegową skrzynię biegów, czterotłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę
Fajne dekoracje do pokoju dziecięcego – specjalna przednia szyba posiada wyjątkową dekorację, a po obu stronach zbiornika paliwa umieszczono logo Kawasaki
Prezent dla 10-latka i fana motoryzacji — ten zestaw klocków dla dzieci będzie świetnym prezentem dla chłopca i dziewczynki, które uwielbiają LEGO pojazdy i fajne zabawki
Intuicyjne instrukcje — aplikacja LEGO Builder poprowadzi dzieci przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Amazon.plПоскаржитись | 264 zł |
Zestaw klocków Lego Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R 643 elementy (4217Zestaw LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dla dzieci w wieku od 10 lat zainspiruje dzieci do odkrywania tajnikó... щеw inżynierii i technologii. Ten zestaw konstrukcyjny dla chłopców i dziewczynek skrupulatnie odtwarza szczegóły jednego z najszybszych produkowanych motocykli na świecie, Kawasaki Ninja H2R.Ten dziecięcy model motocykla w skali 1:8 ma układ kierowniczy, zawieszenie, 2-biegową skrzynię biegów, 4-tłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę. Specjalny element przedniej szyby ma niestandardowy wygląd, a logo Kawasaki pojawia się po obu stronach zbiornika paliwa. Dzieci mogą świetnie się bawić, odtwarzając cechy i bawiąc się różnymi funkcjami, zanim użyją stojaka, aby z dumą wyeksponować swój zabawkowy model pojazdu.Zestawy dla dzieci LEGO Technic zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w tajniki inżynierii. Zabierz swoje dziecko na intuicyjną przygodę z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, w której może powi... Rozetka.plПоскаржитись | 275 zł |
LEGO Technic 42170 Motocykl Kawasaki Ninja H2RZbuduj zestaw LEGO® Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R i poznaj jeden z najszybszych seryjnych motocykli na ?wiecie. Ten mod... щеel w skali 1:8, wykonany z niezwyk?? dba?o?ci? o szczegó?y, zawiera uk?ad kierowniczy, zawieszenie, dwubiegow? skrzyni? biegów, czterot?okowy silnik przegubowy i spr??ark?. Odtwórz funkcje nowoczesnego motocykla, a nast?pnie roz?ó? podpórk?, aby ustawi? model na pó?ce. Motocykl w skali 1:8 pe?en realistycznych detali Zawiera uk?ad kierowniczy, zawieszenie, dwubiegow? skrzyni? biegów i czterot?okowy silnik Specjalna szyba przednia i logo Kawasaki na zbiorniku paliwa Motocykl b?dzie wspania?ym upominkiem dla dzieci, które uwielbiaj? pojazdy i fajne zabawki Zestawy LEGO Technic maj? realistyczne mechanizmy i poruszaj? si? jak prawdziwe pojazdy 10+, 643 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm Proshop.plПоскаржитись | 284 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42170 Motocykl Kawasaki Ninja H2r DZI-ZKLEGO Technic 42170 Motocykl Kawasaki Ninja H2r Zainspiruj dzieci do odkrywania inżynierii i technologii dzięki zestawowi LEGO... щеTechnic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dla dzieci w wieku od 10 lat. Ten zestaw konstrukcyjny wiernie odwzorowuje szczegóły jednego z najszybszych seryjnych motocykli na świecie — Kawasaki Ninja H2R.Ten model motocykla w skali 1:8 dla dzieci zawiera układ kierowniczy, zawieszenie, dwubiegową skrzynię biegów, czterotłokowy silnik przegubowy i turbosprężarkę. Specjalny element z przednią szybą ma wyjątkowe detale, a po obu stronach zbiornika paliwa umieszczono logo Kawasaki. Dzieci będą się świetnie bawić, odtwarzając i poznając różne funkcje. Na koniec mogą rozłożyć podpórkę, aby z dumą ustawić model na półce.Zestawy LEGO Technic dla dzieci zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w świat inżynierii. Dzieci mogą cieszyć się przygodą z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej powiększać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy. Prezent dla dzieci w wieku od 10 lat – motocykl LEGO Technic Kawasaki Ninja H2R jest pełen autentycznych elementów i stanowi satysfakcjonują Komputronik.plПоскаржитись | 275 zł |
Lego LEGO Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R 42170Prezent dla dzieci, które uwielbiają pojazdy i zabawkowe motocykle Zainspiruj dzieci do odkrywania inżynierii i technologii d... щеzięki zestawowi LEGO® Technic Motocykl Kawasaki Ninja H2R (42170) dla dzieci w wieku od 10 lat. Ten zestaw konstrukcyjny wiernie odwzorowuje szczegóły jednego z najszybszych... Bee.plПоскаржитись | 315 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 92 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 565 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 168 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R / Recenzja
23 лютого 20248 042 перегляда
Review of LEGO Technic 42165, 42171, 42170 & 42169 for March 2024 release
26 лютого 2024710 переглядів
LEGO Technic 42170 Kawasaki Ninja H2R Motorcycle detailed building review
2 березня 202477 442 перегляда
Lego Technic Set 42170 First Details
26 листопада 20236 206 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 250 zł
вік 10+, унісекс, деталей 654 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 197 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 671 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 761 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 207 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 630 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 209 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 566 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 259 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 693 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 292 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 668 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, інерційний
від 309 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 596 шт, рухомі деталі
від 279 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 584 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 269 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 764 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі