Конструктор Lego Ferrari Daytona SP3 42143
Відео 23Фото 9 |
Lego Ferrari Daytona SP3 42143 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Ferrari Daytona SP3 42143
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 3778 elementów (42143)Witamy na podróży twojego życia. Nadszedł czas, aby złożyć Ferrari Daytona SP3 — czwarty model z serii LEGO Technic Ultimate... щеCar Concept. Złożenie tego zaawansowanego modelu dla dorosłych z 3778 elementów i odtworzenie szczegółów Ferrari Daytona SP3 zajmie wiele godzin! Gotowy model w skali 1:8 jest godny tego, aby zająć centralne miejsce w Twoim domu, pokazując Twoją pasję do Ferrari i supersamochodów Rozetka.plПоскаржитись | 1 425 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3Oto samochód Twoich marze?! Zbuduj Ferrari Daytona SP3 czwarty model w serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept. 3778 eleme... щеntów oznacza, ?e ten zaawansowany projekt konstrukcyjny dla doros?ych zajmie Ci? na d?ugie godziny. Gdy zbudujesz ju? wszystkie detale Ferrari Daytona SP3 w skali 1:8, model b?dzie ozdob? Twojej kolekcji i symbolem Twojej pasji do Ferrari i supersamochodów Proshop.plПоскаржитись | 1 444 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3KLOCKI LEGO TECHNIC FERRARI DAYTONA SP3 42143 SKALA 1:8 NOWE 3778 ELEMENTÓW LEGO 42143 Technic... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 425 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 42143 DZI-ZKLO-LGO-0Klocki LEGO 42143 Ferrari Daytona SP3 W serii LEGO Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych... щеfanów Ferrari. Wejdź w strefę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Techniczna precyzja Model stanowi replikę prawdziwego Ferrari i ma ogromną liczbę funkcji: układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów oraz silnik V12 z ruchomymi tłokami. Ten kolekcjonerski model Ferrari ma otwierane drzwi motylkowe — tak jak jego pierwowzór. Maskę również można otworzyć, by sprawdzić w środku unikalny numer seryjny odblokowujący specjalne materiały online. Przejedź się malowniczą trasą Seria LEGO Technic Ultimate Car Concept to kolekcja stworzona specjalnie dla dorosłych fanów. Zaawansowane modele wzorowane na najbardziej wyjątkowych samochodach świata to niezapomniany prezent dla każdego wielbiciela aut. Supersamochód zbudowany dla dorosłych — zbuduj z klocków wszystkie detale modelu konstrukcyjnego dla dorosłych LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Zaprojektowany we współpracy z Ferrari — funkcje modelu obejmują układ kierowniczy, silnik V12, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów, otwierane drzwi motylkowe, zdejmowany dach i amortyzatory Prezent dla wielbicieli aut Ferrari — model supersamochodu do złożenia z klocków przeznaczony dla dorosłych budowniczych LEGO i wielbicieli Ferrari to misterne zadanie konstrukcyjne, którego efektem jest zachwycająca dekoracja Doskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały onlineDoskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały online Radość z rozpakowywania — model znajduje się w wyjątkowym opakowaniu, a w komplecie jest też broszura w formie albumu z informacjami o współpracy projektantów LEGO i Ferrari Wymiary — ten kolekcjonerski model supersamochodu ma ok. 14 cm wysokości, 59 cm długości i 25 cm szerokości Możesz jechać, gdzie chcesz — modele LEGO Technic to zaawansowane projekty konstrukcyjne, a wiele z nich jest przeznaczonych specjalnie dla dorosłych budowniczych Jakość przede wszystkim — elementy LEGO Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić Gwarancja bezpieczeństwa — elementy LEGO Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plПоскаржитись | 1 589 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w strefę totalne... щеgo relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Electro.plПоскаржитись | 1 750 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 169 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42143 Ferrari Daytona: Unboxing i Pierwsze Wrażenia
26 червня 20222 912 переглядів
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
24 травня 2022637 переглядів
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
27 червня 20221 302 перегляда
CZERWONE i SZYBKIE FERRARI DAYTONA SP3 / RECENZJA
19 вересня 20239 772 перегляда
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 Część 2
28 червня 2022536 переглядів
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 Część 3
30 червня 2022652 перегляда
Unboxing the Most Luxurious LEGO Set Ever Made | 42143 Ferrari Daytona SP3
11 червня 20226 722 перегляда
LEGO Ferrari Daytona SP3 Technic Set | Build, Review, and Fun Facts
9 липня 20222 001 перегляд
LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 Officially Revealed
24 травня 2022482 перегляда
Building the Lego Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Box 1 - Gearbox, Engine and Suspension
31 липня 2022334 перегляда
I Made Ferrari Daytona SP3 Promotion Video with LEGO 42143
11 червня 2022967 переглядів
Изучаем Lego Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
26 травня 2022225 переглядів
NEW LEAK LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 2022 Summer Set Revealed (42143)
24 травня 2022180 переглядів
Building a motorized masterpiece: LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 with Motors
19 червня 202242 380 переглядів
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3: New Mould Parts Summary
27 травня 2022534 перегляда
Lightailing Light Kit For Lego Ferrari Daytona SP3 42143
1 липня 20224 531 перегляд
LED Light Kit for Ferrari Daytona SP3 #42143 (Ver 2)
10 червня 20221 023 перегляда
Why Ferrari Forced LEGO to Use 2 different Moulds For Rims in Ferrari Daytona SP3 Set 42143?
1 червня 20221 051 перегляд
LEGO Ferrari Daytona SP3 42143 Light Kit (Classic / Classic Remote Version)
10 червня 20224 203 перегляда
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 All instructions errors and fixes (RacingBrick Fixes)
6 червня 202211 319 переглядів
LEGO Technic 42143, Ferrari Daytona SP3 - building instructions
2 червня 20222 996 переглядів
LEGO Instructions | Technic | 42143 | Ferrari Daytona SP3 (Book 1)
1 червня 20222 923 перегляда
Miniature car collection - Lego Technic 42143 - Ferrari Daytona SP3 (1:8)
10 червня 2022563 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 700 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3745 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 699 zł
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 4124 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 1 072 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 6167 шт, персонажів 15 шт