Конструктор Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359
Відео 14Фото 9 |
Закрити
Шапка
Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego 332nd Ahsokas Clone Trooper Battle Pack 75359
Усі ціни 38 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Star Wars Piechota klonów batalionu Ahsoka 332. ZestawDzieci mogą odtwarzać sceny z filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów i podejmować własne ekscytujące misje z zestawem 75359 Żołni... щеerze klonów Ahsoka z 332. batalionu. W zestawie 4 minifigurki LEGO Star Wars — nowa minifigurka LEGO Clone Captain Vaughn ze specjalnym hełmem, która pojawi się w sierpniu, oraz 3332 żołnierzy-klonó Rozetka.plПоскаржитись | 65 zł |
LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddzia?em klonów AhsokiPrzejmij dowództwo nad plutonem z kapitanem klonów Vaughnem! Wyposa? ?o?nierzy klonów z 332. oddzia?u w blastery i plecaki od... щеrzutowe. Wsi?d? na ?migacz wsparcia piechoty klonów i celuj w si?y wroga za pomoc? miotaczy klocków lub dzia?ka laserowego. Odgrywaj dramatyczne sceny z filmu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów lub wymy?l nowe, ekscytuj?ce przygody. To Ty jeste? kapitanem, wi?c wybór nale?y do Ciebie! Cztery minifigurki LEGO® Star Wars, ka?da z broni? oraz dwoma plecakami odrzutowymi W zestawie jest strzelaj?cy klockami ?migacz wsparcia piechoty klonów oraz dzia?ko laserowe Pomys? na prezent dla fanów serialu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów w wieku od sze?ciu lat ?migacz wsparcia piechoty klonów ma 9 cm d?ugo?ci Pobierz aplikacj? LEGO® Builder, gdzie znajdziesz interaktywne instrukcje budowania 6+, 108 elements, 141mm x 191mm x 46mm Proshop.plПоскаржитись | 78 zł |
LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów AhsokiDzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 65 zł |
Klocki LEGO Star Wars Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki 75359LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki™ 75359 Dzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahso... щеki (75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” i rozgrywać własne ekscytujące misje. W zestawie są cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — nowa minifigurka LEGO kapitana klonów Vaughna (nowość na sierpień 2023 r.) ze specjalnym hełmem i trzema żołnierzami klonów z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe zachęcające do pomysłowej zabawy. Ten zestaw do zbudowania to świetny pomysł na prezent dla fanów serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” w wieku od sześciu lat. Zawiera też śmigacz wsparcia piechoty klonów z dwoma miotaczami klocków i miejscami na dwie minifigurki LEGO, a także działko laserowe strzelające klockami. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 108 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 191 Szerokość pudełka (mm): 141 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,131 Inspirowany filmem Gwiezdne Wojny: Wojny klonów Ten zestaw bitewny pozwoli dzieciom dowodzić własnym plutonem i odgrywać misje rodem z filmu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów. Sprawne budowanie i długie godziny zabawy Dzieci mogą wcielić się w rolę kapitana Vaughna, który prowadzi do bitwy 332. oddział klonów, jadąc na śmigaczu bagiennym klonów. Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ Kapitan klonów Vaughn i trzech żołnierzy klonów z 332. oddziału. Inspirujące akcesoria Karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe. Śmigacz bagienny klonów Aktywuj miotacze klocków i działko laserowe strzelające klockami. Oto cyfrowy wymiar budowania Dzięki intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder budowniczy mogą przybliżać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy. Prezent dla młodych fanów LEGO® Star Wars™ Dzieci mogą łączyć ten zestaw konstrukcyjny z innymi z serii LEGO® Star Wars™ (sprzedawanymi osobno), by zabawa była jeszcze lepsza. Nowy sposób budowania Sprawdź aplikację LEGO Builder, by skorzystać z cyfrowych instrukcji i narzędzi do powiększania i obracania. Aplikacja urozmaici kreatywne doświadczenie dzieci. Galaktyka pełna zabawy Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego fani w każdym wieku znajdą w naszej kolekcji coś dla siebie Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) — ten szczegółowy zestaw LEGO® pozwala dzieciom odtwarzać sceny z „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” i odgrywać własne historie Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — kapitan klonów Vaughn ze specjalnym hełmem i żołnierze klony z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe Stworzony do zabawy — zestaw zawiera śmigacz wsparcia piechoty klonów z miejscem dla dwóch minifigurek LEGO®, uchwytami na ich miotacze, dwoma miotaczami Maxelektro.plПоскаржитись | 146 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Star Wars 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałemKlocki LEGO® 75359 Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki™ Dzięki zestawowi bitewnemu z 332. oddziałem klonów Ahsoki (... ще75359) dzieci mogą odtwarzać sceny z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” i rozgrywać własne ekscytujące misje. W zestawie są cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — nowa minifigurka LEGO kapitana klonów Vaughna (nowość na sierpień 2023 r.) ze specjalnym hełmem i trzema żołnierzami klonów z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe zachęcające do pomysłowej zabawy. Ten zestaw do zbudowania to świetny pomysł na prezent dla fanów serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” w wieku od sześciu lat. Zawiera też śmigacz wsparcia piechoty klonów z dwoma miotaczami klocków i miejscami na dwie minifigurki LEGO, a także działko laserowe strzelające klockami. Nowy sposób budowania Sprawdź aplikację LEGO Builder, by skorzystać z cyfrowych instrukcji i narzędzi do powiększania i obracania. Aplikacja urozmaici kreatywne doświadczenie dzieci. Galaktyka pełna zabawy Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego fani w każdym wieku znajdą w naszej kolekcji coś dla siebie Zestaw bitewny z 332. oddziałem klonów Ahsoki (75359) — ten szczegółowy zestaw LEGO® pozwala dzieciom odtwarzać sceny z „Gwiezdnych Wojen: Wojen klonów” i odgrywać własne historie Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ — kapitan klonów Vaughn ze specjalnym hełmem i żołnierze klony z 332. oddziału, a także karabin blasterowy, trzy blastery i dwa plecaki odrzutowe Stworzony do zabawy — zestaw zawiera śmigacz wsparcia piechoty klonów z miejscem dla dwóch minifigurek LEGO®, uchwytami na ich miotacze, dwoma miotaczami klocków i działem laserowym strzelającym klockami Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci — podaruj ten 108-elementowy zestaw kreatywnym wielbicielom serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” na święta, urodziny lub z innej okazji Buduj i baw się — ten zbudowany z klocków śmigacz wsparcia piechoty klonów Star Wars™ ma 5 cm wysokości, 9 cm długości i 8 cm szerokości Kolekcjonerskie zabawki dla fanów w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ umożliwiają dzieciom i dorosłym fanom Gwiezdnych Wojen odtwarzanie kultowych scen, odgrywanie własnych historii lub po prostu eksponowanie modeli zbudowanych z klocków Wysoka jakość — elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu łatwo się ze sobą łączą i mocno trzymają Bezpieczeństwo przede wszystkim — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plПоскаржитись | 79 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 95 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 190 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
KLONY AHSOKI 332NT BATTLE PACK LEGO STAR WARS 75359
19 липня 20233 634 перегляда
LEGO STAR WARS 75359 | 332nd AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK | RECENZJA
27 липня 20231 694 перегляда
LEGO Star Wars 75359 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack|Żołnierze 332 oddziału Ahsoki|Recenzja
6 серпня 2023146 переглядів
ZESTAW BITEWNY Z 332 ODDZIAŁEM KLONÓW AHSOKI LEGO STAR WARS 75359 RECENZJA
20 липня 202312 981 перегляд
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack 75359 EARLY-REVIEW
25 червня 202311 606 переглядів
LEGO 332nd Ahsoka’s Clone Trooper Battle Pack (75359)
29 липня 20234 250 переглядів
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Trooper Battle Pack EARLY 2023 Set REVIEW! (75359)
16 липня 2023810 переглядів
LEGO Star Wars 75359 332ND AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK Review! (2023)
2 липня 2023210 762 перегляда
LEGO 501ST LEGION CLONE TROOPER VS. 332ND CLONE TROOPER COMPARISON! (75345 vs 75359)
28 липня 202333 743 перегляда
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka's Clone Battle Pack REVIEW | Set 75359
26 червня 2023139 835 переглядів
LEGO 332ND BATTLE PACK 75359 - BEFORE YOU BUY
29 липня 20234 918 переглядів
I Bought LEGO STAR WARS 332nd AHSOKA'S CLONE TROOPER BATTLE PACK! 75359 SET REVIEW (2023)
25 липня 202320 872 перегляда
LEGO Star Wars™ 332nd Ahsoka's Clone Trooper™ Battle Pack EARLY Review! (Set 75359, 2023) 4K #lego
27 липня 20233 024 перегляда
Time for ARMY BUILDING! LEGO 75359 Clone Trooper Battle Pack Review!
19 червня 202316 199 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 105 шт, персонажів 4 шт
від 50 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 119 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 82 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 120 шт, моделей 5, рухомі деталі
від 78 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 130 шт, моделей 5, мотор
від 55 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 105 шт
від 79 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 133 шт
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 113 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 130 шт, персонажів 2 шт