Конструктор Lego Dragon Stone Shrine 71819
Відео 5Фото 9 |
Lego Dragon Stone Shrine 71819 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Dragon Stone Shrine 71819
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71819 Świątynia Smoczego Kamienia DZI-ZKKlocki LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na p... щеółce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świątynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pełen interaktywnych cech i funkcji, dzięki czemu gwarantuje wiele godzin zabawy lub sprawdzi się jako model, który dzieci mogą postawić na półce lub stoliku nocnym. Zestaw zawiera kamiennego smoka, część szkoleniową, którą można przesuwać z boku na bok podczas bitwy, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój, który można odkryć po wciśnięciu książek w bibliotece. W zestawie znajduje się sześć minifigurek postaci NINJAGO: Mistrz Lloyd z kosturem, Mistrz Wu z włócznią, Nya z dwiema katanami i sztyletami sai,Kai z dwiema katanami i mieczem, Euphrasia z kosturem oraz Lord Ras ze swoim młotem. Dzieci mają wszystko, czego potrzeba, aby rozgrywać ekscytujące bitwy ninja. Zestaw ze smoczą świątynią dla dzieci — chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce tę dużą Świątynię Smoczego Kamienia z ruchomymi elementami i mnóstwem minifigurek postaci NINJAGO Zabawka pełna funkcji— zestaw zawiera kamiennego smoka, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój Interaktywny smoczy model — zestaw zawiera obszar szkoleniowy, który można przesuwać z boku na bok podczas walki, oraz sekretne pomieszczenie, które otwiera się po przyciśnięciu książek w bibliotece Sześć minifigurek NINJAGO — model do zbudowania zawiera Mistrza Lloyda, Mistrza Wu, Lorda Rasa, Nyę, Kaia i Euphrasię, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać akcje z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków Prezent dla małych ninja — ta zabawka zapewni mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. To także świetny pomysł na prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek w wieku od 13 lat, którzy uwielbiają przygody ninja Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy NINJAGO (sprzedawane osobno) ze smokami, mechami i dojo Wymiary — ten 1212-elementowy zestaw ma 22 cm wysokości, 17 cm szerokości i 29 cm głębokości Komputronik.plПоскаржитись | 441 zł |
LEGO 71819 NINJAGO Świątynia Smoczego KamieniaChłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świąty... щеnia Smoczego Kamienia (71819). Electro.plПоскаржитись | 570 zł |
LEGO 71819 NINJAGO Świątynia Smoczego KamieniaChłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO NINJAGO Świąty... щеnia Smoczego Kamienia (71819).... Avans.plПоскаржитись | 570 zł |
Lego LEGO NINJAGO Świątynia Smoczego Kamienia 71819Zabawka z sześcioma minifigurkami NINJAGO® do zabawy i ozdoby Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się... щеi ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pełen interaktywnych cech i funkcji, dzięki czemu gwarantuje wiele... Bee.plПоскаржитись | 473 zł |
LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego KamieniaLEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia to idealny zestaw do odgrywania przygód, jak i imponująca ozdoba. Zbuduj wspaniałą... щеświątynię, a następnie pomóż ninja w walce z Lordem Rasem. Odkryj interaktywne funkcje zestawu, przesuwając część szkoleniową z boku na bok lub wciskając książki w bibliotece, aby odsłonić sekretne pomieszczenie. Po skończonej zabawie możesz z dumą ustawić model na półce.Zabawka z sześcioma minifigurkami NINJAGO® do zabawy i ozdobyLEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia z sześcioma minifigurkami postaci NINJAGO do zabawy i ozdoby.Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce ten imponujący zestaw LEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia (71819). Jest on pełen interaktywnych cech i funkcji, dzięki czemu gwarantuje wiele godzin zabawy lub sprawdzi się jako model, który dzieci mogą postawić na półce lub stoliku nocnym. Zestaw zawiera kamiennego smoka, część szkoleniową, którą można przesuwać z boku na bok podczas bitwy, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój, który można odkryć po wciśnięciu książek w bibliotece. W zestawie znajduje się sześć minifigurek postaci NINJAGO: Mistrz Lloyd z kosturem, Mistrz Wu z włócznią, Nya z dwiema katanami i sztyletami sai,Kai z dwiema katanami i mieczem, Euphrasia z kosturem oraz Lord Ras ze swoim młotem. Dzieci mają wszystko, czego potrzeba, aby rozgrywać ekscytujące bitwy ninja.• Zestaw ze smoczą świątynią dla dzieci — chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat mogą budować, bawić się i ustawiać na półce tę dużą Świątynię Smoczego Kamienia z ruchomymi elementami i mnóstwem minifigurek postaci NINJAGO®• Zabawka pełna funkcji— zestaw zawiera kamiennego smoka, wodospad, kwitnące drzewo wiśniowe, bibliotekę ze zwojami, książkami i serwisem do herbaty oraz sekretny pokój• Interaktywny smoczy model — zestaw zawiera obszar szkoleniowy, który można przesuwać z boku na bok podcza s walki, oraz sekretne pomieszczenie, które otwiera się po przyciśnięciu książek w bibliotece• Sześć minifigurek NINJAGO® — model do zbudowania zawiera Mistrza Lloyda, Mistrza Wu, Lorda Rasa, Nyę, Kaia i Euphrasię, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać akcje z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków• Prezent dla małych ninja — ta zabawka zapewni mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy. To także świetny pomysł na prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek w wieku od 13 lat, którzy uwielbiają przygody ninja• Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności• Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy NINJAGO® (sprzedawane osobno) ze smokami, mechami i dojo• Wymiary — ten 1212-elementowy zestaw ma 22 cm wysokości, 17 cm szerokości i 29 cm głębokości PlanetaKlockow.plПоскаржитись | 541 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 541 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1178 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 265 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 61 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 103 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
ŚWIĄTYNIA SMOCZEGO KAMIENIA LEGO NINJAGO 71819 / RECENZJA
29 лютого 202412 312 переглядів
LEGO Ninjago 71819 Dragonstone Shrine | EARLY Review
27 лютого 20241 267 переглядів
Dragon Stone Shrine EARLY March 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71819
3 лютого54 898 переглядів
LEGO Ninjago Dragon Stone Shrine (71819) - 2024 Set Review
14 лютого12 333 перегляда
How good is this set? 71819 LEGO Ninjago Dragonstone Temple!
28 лютого 2024385 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 456 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 376 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 285 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1003 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 367 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1104 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 477 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 315 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 335 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1082 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 357 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1038 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 326 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1365 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1360 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 470 zł
вік 10+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 1134 шт, рухомі деталі