Конструктор Lego Kais Mech Rider EVO 71783
Відео 10Фото 8 |
Lego Kais Mech Rider EVO 71783 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Kais Mech Rider EVO 71783
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Klocki LEGO NINJAGO - Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) WielokoloroweDzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorzy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych p... щеojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Walka dobra ze złem Ten zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto MediaMarkt.plПоскаржитись | 148 zł |
LEGO NINJAGO 71783 Jeździec-Mech Kaia EVOPRODUKT NOWY ZAPAKOWANY ORYGINALNIE LEGO NINJAGO JEŹDZIEC MECH KAIA EVO 71783 ORG Ruszaj do... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 118 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Jeździec-Mech Kaia EVO 71783LEGO® NINJAGO® Jeździec-Mech Kaia EVO Dzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorzy w... щеwieku od siedmiu lat i fani fajnych pojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 312 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 222 Wysokość pudełka (mm): 76 Waga opakowania (kg): 0,53 Wspaniały zestaw NINJAGO® z mechem i motocyklem Dzieci i fani motoryzacji mogą brać udział w wyścigach dzięki motocyklowi ninja, który można rozbudować, i ruchomemu mechowi. Fajne budowanie i przygody w stylu ninja! Po zabawie w budowanie dzieci w wieku od siedmiu lat mogą rzucić się w wir akcji i wymyślać historie o mieście NINJAGO®. Ulepsz motocykl Wyposaż motocykl w złote ostrze i ogniste rury wydechowe. Zdobądź kolekcjonerską nagrodę Za ukończenie misji dzieci zdobędą sztandar Skupienia. W zestawie cztery minifigurki Kai, Nya, król-szkielet i myśliwy-szkiele Maxelektro.plПоскаржитись | 166 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71783 Jeździec-Mech Kaia EVO DZI-ZKLO-LGKlocki LEGO 71783 Jeździec-Mech Kaia EVO Dzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783) mali konstruktorz... щеy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych pojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Walka dobra ze złemTen zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto Komputronik.plПоскаржитись | 180 zł |
LEGO 71783 NINJAGO Jeździec-Mech Kaia EVODzięki temu pełnemu akcji zestawowi Jeździec-Mech Kaia EVO (71783), mali konstruktorzy w wieku od siedmiu lat i fani fajnych... щеpojazdów mogą urządzać własne starcia dobra ze złem. Zawiera on ruchomego mecha i fajny motocykl, który można ulepszyć, dodając złote panele boczne i duże złote ostrze. Ten zestaw konstrukcyjny zawiera cztery minifigurki: Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieleto Electro.plПоскаржитись | 160 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 541 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1178 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 265 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Ninjago 71783 |Jeździec-Mech Kaia EVO |Recenzja
3 січня 20232 615 переглядів
Recenzja zestawu 71783
25 грудня 2022132 перегляда
JEŹDZIEC MECH KAIA EVO LEGO NINJAGO 71783 RECENZJA
16 січня 20236 784 перегляда
LEGO Ninjago 71783 Kai's Mech Rider EVO (2023) Early Review
21 грудня 20221 624 перегляда
2023 Ninjago Kai's Mech Rider EVO Review! Set 71783
5 січня 20231 650 переглядів
LEGO Ninjago Kai’s Mech Rider EVO (71783) - EARLY 2023 Set Review
20 грудня 20229 108 переглядів
Kai's Mech Rider EVO EARLY 2023 Review! LEGO Ninjago Set 71783
21 грудня 202227 052 перегляда
LEGO Ninjago Kai's Mech Rider 71783 review! We heard you like mechs & bikes, so we...
22 січня 202320 258 переглядів
LEGO Ninjago 71783 Kai's Mech Rider EVO - LEGO Speed Build Review
4 січня 2023106 096 переглядів
Kai’s Mech Rider EVO CLOSE-UP SHOTS| Set 71783| Speed Build | LEGO Ninjago | Details shot
15 лютого 2023325 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 258 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 107 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 257 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 119 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 372 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 118 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 274 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 58 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 282 шт, персонажів 3 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 285 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 130 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 253 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 179 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 262 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 135 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 344 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 100 zł
вік 7+, унісекс, водний транспорт, деталей 304 шт, персонажів 3 шт