Конструктор Lego Arctic Ice Glider 60190 (60190)
Відео 10Фото 6 |
Lego Arctic Ice Glider 60190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO City Arktyczny ślizgacz 60190 / RECENZJA
12 травня 201814 922 перегляда
Lego 60190 Arctic Ice Glider
24 травня 2018204 перегляда
[Lego City] 60190 Arctic Ice Glider Speed Build (레고 시티 북극 아이스 글라이더)
31 травня 2019396 переглядів
Lego City 60190 Arctic Ice Glider. Need For Bricks. Speed Build.
1 листопада 2018107 переглядів
Lego City - Arctic Ice Glider - 60190 - Lego Speed Build
17 серпня 2018405 переглядів
LEGO® - Speed Build – 60190 – Lego City Arktis Eisgleiter – Arctic Ice Glider
14 вересня 2018109 переглядів
LEGO City 60190 Arctic Ice Glider slowly assembled
12 серпня 2020380 переглядів
LEGO CITY 60190 Arctic Ice Glider Speed Build - Construction Toy / レゴ クリエイター / captain el dorado
26 серпня 2019663 перегляда
Building Lego City Artic Ice Glider SET 60190
2 червня 20181 136 переглядів
Lego City 60190 Arctic Ice Glider - UNBOXING
26 січня 20191 330 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 22 zł
вік 5+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 55 шт, персонажів 2 шт
від 18 zł
вік 5+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 60 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти
від 23 zł
вік 5+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 60 шт, персонажів 1 шт
від 17 zł
вік 5+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 60 шт, персонажів 1 шт
від 17 zł
вік 5+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 60 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти
від 22 zł
вік 3+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 59 шт, персонажів 4 шт
від 21 zł
вік 6+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 58 шт, персонажів 1 шт