Конструктор Lego Winter Village Station 10259
Відео 17Фото 19 |
Lego Winter Village Station 10259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 393 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 299 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 341 шт, моделей 3
від 699 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 466 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Winter Village Station - A LEGO Review 10259
11 грудня 2017886 переглядів
LEGO Winter Village Station 10259 & Holiday Train 10254
20 вересня 20231 030 переглядів
Modified Lego 10259 Winter Village Station & Set 4886
16 серпня 2020108 переглядів
Lego Set 10259 - Winter Train Station Speed Build + Review
24 грудня 2019141 перегляд
Lego 10259 Winter train station review
11 жовтня 2017280 переглядів
Winter Village Train Station Lego Set 10259 + Holiday Train 10254 + Star Wars Stormtrooper Holdup!
22 грудня 2018282 перегляда
LEGO 10259: Winter Village Station
25 грудня 20201 787 переглядів
It Builds Itself! Lego Winter Village Station #10259
7 грудня 2019182 перегляда
Lego 10259 Winter Village Station / Winterlicher Bahnhof Creator Expert speed build + clips
19 вересня 2017399 переглядів
LEGO Winter Village Station 10259 Official Images Revealed!!! Coming Oct 1st
22 серпня 201715 063 перегляда
10259 Winter Village Station Rebuild
11 січня 2018552 перегляда
LEGO Winter Village Station (Set 10259)
18 грудня 2018743 перегляда
LEGO Creator Winter Village Station 10259 | BRICKITECT BUILDS
19 грудня 201832 361 перегляд
Lego UCS Millennium Falcon Piece Teaser and Winter Village Station 10259 Official Images !!!
23 серпня 2017496 переглядів
Lego Holiday Winter Village Station Time lapse build 10259 – Lego Speed Build
8 грудня 2017441 перегляд
LEGO Winter Village Station #10259 - Light Kit - Light My Bricks
26 жовтня 20184 893 перегляда
LED Light Kit for LEGO WInter Village Station set 10259
5 липня 2019548 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 399 zł
вік 12+, унісекс, залізниця, деталей 734 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 499 zł
вік 6+, унісекс, служба порятунку, деталей 861 шт, персонажів 12 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 186 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 304 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 1 072 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 6167 шт, персонажів 15 шт