Конструктор Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574
Відео 18Фото 10 |
Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Toruk Makto and Tree of Souls 75574
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz 1212 elementów (75574Zestaw LEGO Awatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574) będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 12 lat, które lubią fant... щеastykę naukową o zwierzętach. Zestaw zawiera minifigurki Jake'a Sully'ego, Neytiri, Mo'ata i Tsu'tei Na'vi, ruchomą figurkę Toruka z foliowymi skrzydłami, figurkę Lutokona oraz Drzewo Dusz do składania, a także 3 konstrukcje środowiskowe wykonane ze świecących w ciemności elementów. Rozetka.plПоскаржитись | 489 zł |
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo DuszDo??cz do Jakea Sullyego, Neytiri, Moat i TsuTey przy Drzewie Dusz! Ten zestaw z serii LEGO® Avatar przedstawia scen?, w... щеktórej Jake przybywa na toruku i zostaje nazwany Toruk Makto. Do??cz do obro?ców tego wa?nego dla ludu Navi miejsca, lataj?c na toruku lub uje?d?aj?c porywczego mrocznego konia. Daj si? ople?? korzeniom drzewa i do??cz do ludu Navi! Cztery minifigurki, dwie figurki zwierz?t i Drzewo Dusz inspiruj? do kreatywnej zabawy Stworzony do zabawy i ustawienia na pó?ce model zachwyci dzieci i fanów filmu Zainteresuj dziecko budowaniem i ?rodowiskiem dzi?ki temu zestawowi Nieko?cz?ca si? kreatywna zabawa ze szczegó?owymi figurkami, modelami i sceneri? Dzi?ki trzem zestawom instrukcji mo?liwe jest budowanie w grupie 12+, 1212 elements, 378mm x 480mm x 70,5mm Proshop.plПоскаржитись | 532 zł |
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo DuszLEGO AVATAR 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz ORYGINALNE 1212 ELEMENTÓW NOWE Obroń świat Pandory... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 489 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Avatar 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz DZI-ZKLO-Klocki LEGO 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz Podaruj dziecku w wieku od 12 lat, które uwielbia science fiction, ten zestaw LEG... щеO® Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574). Obejmuje on minifigurki Jake’a Sully’ego, Neytiri, Mo’at i Tsu’Tey, ruchomą figurkę toruka z foliowymi skrzydłami, figurkę mrocznego konia i Drzewo Dusz do zbudowania. Ponadto dołączono trzy budowle z elementami świecącymi w ciemności. Rozbudowana historia rodem z „Avatara”Rozbud Komputronik.plПоскаржитись | 629 zł |
LEGO 75574 Avatar Toruk Makto i drzewo duszPodaruj dziecku w wieku od 12 lat, które uwielbia science fiction, ten zestaw LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz (75574). Electro.plПоскаржитись | 590 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego DisneyПорівняти в таблиці →
від 155 zł
вік 4+, для дівчаток, принцеси, деталей 163 шт, персонажів 2 шт
від 339 zł
вік 18+, унісекс, деталей 811 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 50 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 3 шт, бокс для зберігання
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 87 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 359 zł
вік 6+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 505 шт, персонажів 3 шт
від 200 zł
вік 5+, унісекс, принцеси, деталей 365 шт, персонажів 3 шт
від 120 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 226 шт, персонажів 1 шт
від 85 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 240 zł
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 698 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 39 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 59 шт, персонажів 2 шт
від 489 zł
вік 12+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 255 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 466 шт, персонажів 3 шт, світлові ефекти
від 72 zł
вік 4+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 100 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 680 шт, персонажів 1 шт
від 191 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 144 шт, персонажів 4 шт
від 16 zł
вік 5+, унісекс, принцеси, деталей 58 шт, персонажів 1 шт
від 53 zł
вік 5+, для дівчаток, принцеси, деталей 82 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
DRZEWO DUSZ (LEGO AVATAR 75574) / RECENZJA
4 жовтня 202220 340 переглядів
TORUK MAKTO I DRZEWO DUSZ LEGO AVATAR 75574 RECENZJA
12 жовтня 202218 595 переглядів
LEGO Avatar Toruk Makto i Drzewo Dusz 75574
5 жовтня 2022136 переглядів
BEAUTIFUL LEGO Avatar Toruk Makto & Tree of Souls Reveal! Buy This For THE COLORS!
23 червня 2022830 переглядів
Avatar Adventure: LEGO Toruk Makto & Tree of Souls [4K]
18 грудня 2022382 перегляда
LEGO AVATAR TORUK MAKTO ET L’ARBRE DES ÂMES 75574 REVIEW !
8 березня 2023450 переглядів
Lego Avatar Review: Toruk Makto & Tree of Soul, Lego Set 75574
8 жовтня 2022392 перегляда
Lego Avatar Toruk Makto & Tree of Souls Speed Build
24 лютого 2023299 переглядів
Amazing Display Piece: LEGO Avatar 75574 Toruk Makto & Tree of Souls Review!
21 листопада 2022427 переглядів
LEGO 75574 Avatar Toruk Makto & Tree Of Souls 2022 Review! Awesome tree & sick figs!
25 жовтня 2022316 переглядів
LEGO 75574 Toruk Makto & Tree of Souls - AVATAR 2022 Set Review
14 вересня 20223 251 перегляд
Lego Avatar: Toruk Makto & Tree of Souls Review | 75574 | LegoMaster738
21 жовтня 2022325 переглядів
LEGO AVATAR 2022 | Toruk Makto & Tree of Souls (75574) Review!!
3 жовтня 20222 314 переглядів
LEGO Instructions | Avatar | 75574 | Toruk Makto & Tree of Souls (Book 4)
2 жовтня 2022478 переглядів
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto & Tree of Souls Speed Build
1 січня 2023905 переглядів
Installation Instruction Of Light Set For LEGO 75574 Toruk Makto & Tree of Souls.
25 жовтня 20221 334 перегляда
LEGO Instructions | Avatar | 75574 | Toruk Makto & Tree of Souls (Book 1)
2 жовтня 2022280 переглядів
26 жовтня 2022388 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 569 zł
вік 12+, унісекс, пожежна служба, деталей 1166 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 522 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1244 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 400 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1022 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 555 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1083 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 335 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1082 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 500 zł
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 477 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 344 zł
вік 9+, унісекс, розваги, деталей 1002 шт, моделей 3, персонажів 5 шт, рухомі деталі