Конструктор Lego NEOM McLaren Formula E Race Car 42169
Відео 2Фото 9 |
Lego NEOM McLaren Formula E Race Car 42169 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego NEOM McLaren Formula E Race Car 42169
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Technic NEOM McLaren Formula E Race Car Samochód Zabawka do ZbudowaniModel bolidu NEOM McLaren Formula E z napędem typu pull-back – dzięki temu zestawowi dzieci w wieku od dziewięciu lat zbudują... щеwłasny samochód wyścigowy z funkcją pull-back
Dynamiczna zabawa – ten samochód McLarena dla dzieci ma podwójny napęd pull-back, dzięki czemu dzieci mogą rozpędzać model i wyobrażać sobie, że ścigają się na światowym poziomi
Sterowanie LEGO samochodem — dzieci mogą używać funkcji sterowania, aby poruszać kołami LEGO auta i cieszyć się godzinami kreatywnej zabawy
Zabawka do zbudowania dla 9-latka — ten zestaw klocków będzie prezentem dla chłopca i dziewczynki, które uwielbiają LEGO pojazdy i zabawki konstrukcyjne
Zabawka dla małego inżyniera — modele konstrukcyjne LEGO Technic to fajne wprowadzenie do świata inżynierii. składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów
Intuicyjne instrukcje — aplikacja LEGO Builder poprowadzi dzieci przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Amazon.plПоскаржитись | 174 zł |
Zestaw klocków Lego Technic Samochód wyścigowy NEOM McLaren Formuła E 452Zestaw LEGO Technic NEOM Samochód wyścigowy McLarena Formuły E (42169) pozwoli dzieciom w wieku od 9 lat przenieść się do świ... щеata zespołu Formuły E podczas budowania i zabawy. Chłopcy i dziewczęta będą cieszyć się satysfakcjonują Rozetka.plПоскаржитись | 186 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42169 Neom Mclaren Formula E Race Car DZKlocki LEGO 42169 NEOM McLaren Formula E Race Car Spraw, by dziewięciolatki i starsze dzieci wkroczyły do świata zespołu Form... щеuły E, budując i bawiąc się zestawem LEGO Technic NEOM McLaren Formula E Race Car (42169). Chłopcy i dziewczynki będą zachwyceni satysfakcjonują Komputronik.plПоскаржитись | 189 zł |
LEGO 42169 Technic NEOM McLaren Formula E Race CarSpraw, by dziewięciolatki i starsze dzieci wkroczyły do świata zespołu Formuły E, budując i bawiąc się zestawem LEGO® Technic... щеNEOM McLaren Formula E Race Car (42169). Chłopcy i dziewczynki będą zachwyceni satysfakcjonują Electro.plПоскаржитись | 250 zł |
LEGO 42169 Technic NEOM McLaren Formula E Race CarSpraw, by dziewięciolatki i starsze dzieci wkroczyły do świata zespołu Formuły E, budując i bawiąc się zestawem LEGO® Technic... щеNEOM McLaren Formula E Race Car (42169). Chłopcy i dziewczynki będą zachwyceni satysfakcjonują Avans.plПоскаржитись | 250 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 285 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 688 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 970 zł
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 1 000 zł
вік 9+, для хлопчиків, будівництво, деталей 592 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 65 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 94 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 320 zł
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 164 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Technic 42169 NOEM McLaren Formula E Team / Recenzja
25 лютого2 021 перегляд
LEGO Technic 42169 NEOM McLaren Formula E Race Car detailed building review & comparison
9 березня42 907 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 95 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 479 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 526 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 95 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 381 шт, рухомі деталі
від 135 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 420 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, інерційний
від 167 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 493 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 179 zł
вік 6+, унісекс, принцеси, деталей 370 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 123 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 408 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 218 zł
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 504 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 385 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 7+, унісекс, пожежна служба, деталей 502 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі