Конструктор Lego The Lord of the Rings Rivendell 10316
Відео 22Фото 16 |
Lego The Lord of the Rings Rivendell 10316 |
|
Високодеталізований та вражаюче докладний колекційний блоковий конструктор «Рівенделл», створений за мотивами знаменитої літературної трилогії та кінофраншизи «Володар Перстнів». Складається з 6167 елементів, позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 зі спеціальної серії Lego The Lord of the Rings. Орієнтований на користувачів віком від 18 років, так само буде цікавий підліткам та юнакам.
Зібраний конструктор Lego The Lord of Rings Rivendell 10316 має розміри більше 39х75х50 см, і його можна розділити на 3 основні частини: вежу, кімнату для поради та альтанку з річкою. Вони також мають менші кімнати, як кабінет Ельронда, кімната для відпочинку Фродо, кузня і так далі. Крім цього ви отримаєте 15 міні-фігурок, включаючи: Фродо у коричневому костюмі та зеленому плащі з кільцем всевладдя та мечем Жало, Сема у коричневому піджаку, сорочці та штанах, Піпіна у синьому піджаку, коротких коричневих штанах та червоному і зеленому костюмі, Гендальфа у сірій туніці, плащі та ковпаку, Леголаса у похідному зеленому одязі, перев'язаному ременями, Гімлі у коричневому одязі та шоломі, Боромира у синьо-червоному одязі, Арагорна у темно-коричневому одязі, Арвен у червоному з білим королівському одязі та короні, Глоїна у сірому светрі та темно-сірих штанах, Більбо у білій сорочці, а також двох ельфійських ковалів (дівчина та хлопець) у сірому одязі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego The Lord of the Rings Rivendell 10316
Усі ціни 13 →Zestaw klocków Lego Icons Władca pierścieni: Rivendell 6167 części (10316) | 1 699 zł |
LEGO Icons 10316 Lord of the Rings - Rivendell | 2 190 zł |
LEGO Icons 10316 Władca Pierścieni: Rivendell | 1 779 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10316 Władca Pierścieni Rivendell DZI-ZKLO | 2 190 zł |
Lego LEGO Icons Lord of the Rings 10316 Władca Pierścieni | 3 240 zł |