Конструктор Lego Arins Battle Mech 71804
Відео 4Фото 7 |
Lego Arins Battle Mech 71804 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Arins Battle Mech 71804
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego NINJAGO Robot bojowy Arina 104 elementy (71804)Zestaw Ninja Battle Robot Arina (71804) umożliwia dzieciom w wieku od 4 lat naukę budowania, gdy dołączają do bohaterów ninja... щеpróbujących uratować swoich smoczych przyjaciół. Ten tematyczny zestaw do zabawy zawiera niesamowitą figurkę robota, która zainspiruje dzieci do odtworzenia ekscytujących przygód z drugiego sezonu serialu NINJAGO Powstanie smoków.Zestaw LEGO zawiera dwie minifigurki: Arina z kataną i wojownika w masce wilka z mieczem. Arin ma ruchomą figurkę robota z dużym mieczem i obracającym się ostrzem, a zamaskowany wilk może latać szybowcem ze zmiennym ruchem skrzydeł, miotaczem dysków i dwiema włóczniami. Zestaw zawiera również kryształową jaskinię zbudowaną z sześcianów z młotem zniszczenia w środku oraz stojak na broń z dwoma złotymi akcesoriami katany.Ten zestaw ninja jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat, które odkrywają radość z budowania z klocków LEGO. W zestawie znajduje się klocek dla początkujących: częściowo zbudowana podstawa, która pozwala dzieciom sz... Rozetka.plПоскаржитись | 50 zł |
LEGO Klocki LEGO Ninjago - Mech Bojowy Arina 71804 WielokoloroweZabawka ninja Mech bojowy Arina (71804) pozwala dzieciom w wieku od czterech lat uczyć się budowania. Następnie mogą dołączyć... щеdo bohaterów ninja, próbujących ocalić swoich smoczych przyjaciół. Ta zabawka do odgrywania ról zawiera imponującą figurkę mecha, która zainspiruje dzieci do odgrywania ekscytujących przygód z drugiego sezonu serialu Ninjago Powstanie smoków. MediaMarkt.plПоскаржитись | 60 zł |
LEGO Ninjago 71804 Arin's Battle MechArins Battle Mech (71804) ninja toy for 4+ year old kids, boys and girls, encourages fans to learn to build as they join in... щеwith their ninja heroes attempt to save their dragon friends. This role-play action toy includes an impressive LEGO mech action figure to inspire kids to recreate exciting adventures from season 2 of the LEGO NINJAGO Dragons Rising TV show.This LEGO NINJAGO set comes with an Arin NINJAGO minifigure with a katana sword toy accessory and a Wolf Mask Warrior with a sword accessory. Arin fits in the posable mech figure, which wields a large sword and rotating blade, while the Wolf Mask Warrior can fly in a glider that has posable wings, a disc shooter and 2 spears. Theres also a brick-built crystal cave with a magic mallet inside and a weapons rack with 2 golden katana sword accessories.Thi Proshop.plПоскаржитись | 63 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71804 Mech Bojowy Arina DZI-ZKLO-LGO-150Klocki LEGO 71804 Mech bojowy Arina Zabawka ninja Mech bojowy Arina (71804) pozwala dzieciom w wieku od czterech lat uczyć si... щеę budowania. Następnie mogą dołączyć do bohaterów ninja, próbujących ocalić swoich smoczych przyjaciół. Ta zabawka do odgrywania ról zawiera imponującą figurkę mecha, która zainspiruje dzieci do odgrywania ekscytujących przygód z drugiego sezonu serialu NINJAGO® Powstanie smoków. W tym zestawie LEGO® znajdują się dwie minifigurki: Arin z kataną i wojownik Wilczej Maski. Arin mieści się w ruchomej figurce mecha, który dzierży duży miecz i obrotowe ostrze, podczas gdy wojownik Wilczej Maski może latać na szybowcu z ruchomymi skrzydłami, miotaczem dysków i dwiema włóczniami. W zestawie jest także kryształowa jaskinia zbudowana z klocków, w której znajduje się młot roztrzaskania oraz stojak na broń z dwoma złotymi mieczami katanami. Ta zabawka z ninja została zaprojektowana z myślą o świetnej zabawie czterolatków i starszych dzieci, które odkrywają radość z budowania z klocków LEGO. W zestawie jest klocek startowy: częściowo zbudowana baza, dzięki której dzieci mogą szybko i pewnie zbudować cały model. Komputronik.plПоскаржитись | 50 zł |
LEGO 71804 NINJAGO Mech bojowy ArinaZabawka ninja Mech bojowy Arina (71804) pozwala dzieciom w wieku od czterech lat uczyć się budowania. Następnie mogą dołączyć... щеdo bohaterów ninja, próbujących ocalić swoich smoczych przyjaciół. Ta zabawka do odgrywania ról zawiera imponującą figurkę mecha, która zainspiruje dzieci do odgrywania ekscytujących przygód z drugiego sezonu serialu NINJAGO® Powstanie smoków. Electro.plПоскаржитись | 60 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 109 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 322 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 120 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 396 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 218 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 31 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 48 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 38 zł
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 69 шт, персонажів 2 шт
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 541 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1178 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 53 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 132 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 449 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 265 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
REVIEW + COMBO-MODEL! LEGO Ninjago Dragons Rising 2024 Arin's Battle Mech 71804 EARLY Review
28 грудня 20231 302 перегляда
Arin's Battle Mech EARLY 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71804
24 грудня 202312 986 переглядів
Arin's Battle Mech: Ninjago 2024 Set 71804 4+ Review
4 січня1 217 переглядів
Review of the 71804 Lego Ninjago Arin’s Battle Mech (2024)
31 січня 2024450 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 43 zł
вік 4+, унісекс, будівництво, деталей 85 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 45 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 87 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 36 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 102 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 34 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 95 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 52 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 130 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 98 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 113 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 30 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 84 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 40 zł
вік 3+, унісекс, розваги, деталей 118 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання