Конструктор Lego London 21034
Відео 16Фото 3 |
Lego London 21034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego London 21034
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Architecture 21034 LondynWczuj si? w klimat architektury Londynu dzi?ki temu niezwyk?emu zestawowi, który ukazuje klasyczne sylwetki Galerii Narodowej... ще, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wie?y El?biety) i mostu Tower Bridge, a wszystko to w formie inspiruj?cego pejza?u na tle nieba. Ka?da budowla LEGO jest niepowtarzalna, a jej z?o?enie daje satysfakcj?. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. Na podzielonej na p?ytki podstawce ukazano bieg Tamizy. Dzi?ki temu ta szczegó?owa wizja niezwyk?ej architektoniczn Proshop.plПоскаржитись | 173 zł |
LEGO Architecture 21034 Londyn | 117 zł |
Klocki LEGO Architecture Londyn 21034LEGO® Architecture Londyn 21034 Ten szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektoniczn Maxelektro.plПоскаржитись | 150 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Architecture 21034 Londyn DZI-ZKLO-LGO-164Klocki 21034 Architecture Londyn, Lego Wczuj się w klimat architektury Londynu dzięki temu niezwykłemu zestawowi, który ukazu... щеje klasyczne sylwetki Galerii Narodowej, kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (wieży Elżbiety) i mostu Tower Bridge, a wszystko to w formie inspirującego pejzażu na tle nieba. Każda budowla LEGO® jest niepowtarzalna, a jej złożenie daje satysfakcję. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. Na podzielonej na płytki podstawce ukazano bieg Tamizy. Dzięki temu ta szczegółowa wizja niezwykłej architektoniczn Komputronik.plПоскаржитись | 180 zł |
LEGO 21034 Architecture LondynTen szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektoniczn Electro.plПоскаржитись | 140 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego ArchitectureПорівняти в таблиці →
Відеоогляди
LEGO Architecture 21034 London
5 січня 20183 301 перегляд
Lego Architecture 21034 London 4K - Lego Speed Build
11 лютого 2018161 перегляд
Review of LEGO Architecture London Set #21034
11 січня 2017189 переглядів
Lego Architecture London 21034 Speed build
31 грудня 2022568 переглядів
LEGO Architecture 21034 London Great Britain Speed Build
4 березня 2017389 переглядів
LEGO London archtecture 21034 stop motion
23 січня 2023171 перегляд
LEGO 21034 Architecture London Building Set London Eye Big Ben Tower Bridge Collectible Gift Idea
6 серпня 2020719 переглядів
Lego Architecture Set 21034 London Timelapse Build
20 квітня 2019133 перегляда
LEGO LONDON ARCHITECTURE 21034 SPEED BUILD 468 PIECES
23 січня 2021348 переглядів
LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDON SPEED BUILD 468 PIECES
18 січня 2021414 переглядів
LEGO Architecture 21034 London Stop-Motion
22 листопада 2017399 переглядів
Lego 21034 London Speed Build Studio Bricklink LDD by PLegoBB
9 січня 2017850 переглядів
LEGO Architecture 21034: London | Review & Speed Build
16 січня 2017377 переглядів
Review Lego Architecture London Great Britain SET 21034 4K
5 жовтня 20192 117 переглядів
LED Lighting Kit for LEGO Architecture London set 21034 by Brick Loot
21 вересня 2020471 перегляд
LEGO Architecture London 21034 Skyline Collection Gift
12 листопада 2018281 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 541 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 174 zł
вік 5+, унісекс, будівлі, деталей 456 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 160 zł
вік 14+, унісекс, наземний транспорт, деталей 561 шт, рухомі деталі, мотор
від 112 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 397 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 130 zł
вік 8+, унісекс, військова техніка, деталей 465 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 95 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 381 шт, рухомі деталі
від 138 zł
вік 8+, унісекс, водний транспорт, деталей 522 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 147 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 416 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 100 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 559 шт, рухомі деталі
від 100 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 436 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 471 шт, рухомі деталі