Конструктор Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
Відео 9Фото 12 |
Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek i terytorium Hogwartu 2660 części (Zanurz się w magicznej atmosferze zamku i terenów Hogwartu dzięki temu wspaniałemu, szczegółowemu zestawowi LEGO Harry Potter... ще(76419). Odtwórz niezapomniane sceny z życia Harry'ego Pottera, tworząc Wieżę Główną, Wieżę Astronomiczną, Wielką Salę i przystań dla łodzi, patio, szklarnie, ścieżki i mosty, a także skalisty krajobraz i Czarne Jezioro. Odtwórz Komnatę Tajemnic, Pokój ze skrzydlatym kluczem, Pokój eliksirów i Pokój szachownicy, z natychmiast rozpoznawalnymi detalami wnętrza. Zbudowany, aby się prezentowaćInst Rozetka.plПоскаржитись | 575 zł |
LEGO Harry Potter 76419 Zamek Hogwart i b?oniaZatra? si? w magicznym, kreatywnym budowaniu i stwórz pierwszy model zamku i b?oni Hogwartu z klocków LEGO®. Zbuduj Wie?? G?... щеówn?, Wie?? Astronomiczn?, Wielk? Sal? i nie tylko. Ogl?daj kultowe pomieszczenia, takie jak Komnata Tajemnic i sala do nauki eliksirów. Dodaj do tego minifigurk? architekta Hogwartu, statek Durmstrangu i inne dobrze znane elementy, aby stworzy? czaruj?cy element dekoracyjny. Zawiera minifigurk? architekta Hogwartu Zbuduj Wie?? G?ówn?, Wie?? Astronomiczn?, Wielk? Sal?, hangar na ?odzie i nie tylko Odtwórz wiele znanych pomieszcze?, a tak?e statek Durmstrangu i Wierzb? Bij?c? Prezent dla doros?ych fanów Harryego Pottera i ?wiata magii Ten model z 2660 elementów ma 35 cm szeroko?ci 18+, 2660 elements, 378mm x 480mm x 112mm Proshop.plПоскаржитись | 575 zł |
LEGO Harry Potter 76419 Zamek Hogwart i błoniaNowe oryginalne klocki LEGO® Harry Potter™ 76419 Zamek Hogwart™ i błonia. Oryginalna gwarancja... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 549 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Zamek Hogwart i błonia 76419LEGO® Harry Potter™ Zamek Hogwart™ i błonia 76419 18+ Uchwyć magiczną atmosferę zamku i błoni Hogwartu™ dzięki niezwykle szcz... щеegółowemu modelowi kolekcjonerskie Maxelektro.plПоскаржитись | 859 zł |
Lego LEGO Harry Potter Zamek Hogwart i błonia 76419Zbuduj zamek i błonia Hogwartu z klocków LEGO® Uchwyć magiczną atmosferę zamku i błoni Hogwartu™ dzięki niezwykle szczegółowe... щеmu modelowi kolekcjonerskie Bee.plПоскаржитись | 703 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Harry PotterПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 549 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2660 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 896 шт, персонажів 5 шт
від 45 zł
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 198 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 630 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1074 шт, персонажів 8 шт
від 299 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 876 шт, персонажів 4 шт
від 295 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 777 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 172 шт, персонажів 2 шт
від 1 699 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 5129 шт, персонажів 20 шт, світлові ефекти
від 109 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 349 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 279 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 4803 шт, персонажів 13 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 990 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
ZAMEK HOGWART I BŁONIA LEGO HARRY POTTER 76419 RECENZJA
5 жовтня 202336 862 перегляда
Building the LEGO Harry Potter Hogwarts Castle and Grounds Set!
21 вересня 20231 176 переглядів
LEGO HARRY POTTER | HOGWARTS CASTLE AND GROUNDS REVIEW | ITEM 76419
8 вересня 2023749 переглядів
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle and Grounds 76419 Review 2023
28 вересня 2023619 переглядів
Lego Harry Potter Hogwarts Castle and Gardens 76419 Official Reveal
2 червня 20231 181 перегляд
LEGO Harry Potter 76419 HOGWARTS CASTLE & GROUNDS Review! (2023)
27 серпня 2023166 370 переглядів
Amazing new LEGO Harry Potter Set: 76419 Hogwarts Castle - Review!
26 серпня 20233 434 перегляда
LEGO Harry Potter 76419 Hogwarts Castle and Grounds Speed Build Review
7 вересня 2023101 455 переглядів
Yeabricks Light Kit For Lego Hogwarts Castle and Grounds 76419
20 вересня 20233 509 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 522 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 3167 шт, персонажів 3 шт
від 700 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2316 шт, персонажів 1 шт
від 728 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2207 шт, рухомі деталі
від 579 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 3128 шт, персонажів 1 шт
від 699 zł
вік 18+, унісекс, космос, деталей 2354 шт, рухомі деталі
від 799 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 2187 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 655 zł
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2405 шт, рухомі деталі
від 669 zł
вік 10+, унісекс, залізниця, деталей 2505 шт, персонажів 1 шт
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти