Конструктор Lego Minifigures Marvel Series 2 71039
Відео 12Фото 5 |
Lego Minifigures Marvel Series 2 71039 |
|
Містить одного із 12 героїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Minifigures Marvel Series 2 71039
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Minifigures Marvel Seria 2 10 części (71039)[html] Fani Marvela i dzieci w wieku od 5 lat mogą odgrywać sceny akcji dzięki temu niesamowitemu zestawowi LEGO Marvel Minif... щеigures (71039) z tajemniczymi pakietami. W tej długo oczekiwanej kontynuacji popularnej serii 1 znajdują się kultowe postacie z najbardziej ukochanych projektów Marvela, które można kolekcjonować, wyświetlać lub wykorzystywać do ekscytującej rozgrywki opartej na fabule. Otwórz tajemnicze opakowania i zobacz niespodziankę! Młodzi budowniczowie będą zachwyceni odkryciem, która postać Marvela znajduje się w zamkniętym, trwałym opakowaniu. W kolekcji znajduje się 12 unikalnych postaci: Agatha Harkness, Kate Bishop, Hawkeye, Moon Knight, Mister Knight, Hulk Woman, Werewolf, Goliath, Storm, Beast, Wolverine i Echo. Świetny prezent dla fanów Marvela Do wszystkich 12 dokładnych minifigurek postaci LEGO Marvel jest dołączonych co najmniej jedno autentyczne akcesorium. To doskonały sposób na zapewnienie rozrywki fanom LEGO i szybkie zapewnienie im mnóstwa możliwości... Rozetka.plПоскаржитись | 14 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO 71039 Marvel Super Heroes Minifigurki DZI-ZKLO-LKlocki LEGO® 71039 Marvel Seria 2 Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym... щеtajemniczym woreczkom LEGO® Marvel Minifigures (71039). Ta długo wyczekiwana kontynuacja popularnej Serii 1 zawiera kultowe postacie z popularnych seriali Marvela na platformie Disney+. Można je zbierać, ustawiać na półce lub po prostu się nimi bawić. Otwórz tajemniczy woreczek i odkryj niespodziankę! Mali budowniczowie nie będą mogli się doczekać sprawdzenia, która postać Marvela kryje się w zamkniętym, ekologicznym pudełku. W kolekcji znajduje się 12 wyjątkowych postaci: Agatha Harkness, Kate Bishop, Hawkeye, Moon Knight, Mr. Knight, Pani Hulk, Wilkołak, Goliath, Storm, Bestia, Wolverine i Echo. Najlepsze prezenty dla fanów Marvela Do każdej szczegółowej minifigurki LEGO Marvel dołączono co najmniej jedno realistyczne akcesorium. To doskonały podarunek dla fana LEGO i sposób na fajną zabawę. Zaskakujące postacie — dzięki postaciom z zestawów LEGO® Minifigures Marvel Seria 2 (71039) dzieci mogą uciec do świata niekończących się przygód. W każdej torebce kryje się minifigurka-nie Komputronik.plПоскаржитись | 20 zł |
Lego LEGO Minifigures Seria 2 71039Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym tajemniczym woreczkom LEGO(R) Marv... щеel Minifigures (71039). Ta długo wyczekiwana kontynuacja popularnej Serii 1 zawiera kultowe postacie z popularnych seriali Marvela na platformie Disney+. Można je zbierać,... Bee.plПоскаржитись | 12 zł |
LEGO 71039 Minifigures Marvel Studios Seria 2Poznaj pełen akcji świat Marvela dzięki zestawom LEGO® Minifigures zawierającym kultowe postacie z najpopularniejs PlanetaKlockow.plПоскаржитись | 20 zł |
LEGO, Minifigures Marvel Seria 2, 71039LEGO, Minifigures Marvel Seria 2, 71039 LEGO 71039 Minifigures Marvel Seria 2, Kultowe Postacie z Disney+ do Zebrania, w tym... щеWolverine, Hawkeye, She-Hulk i i... EmpikПоскаржитись | 18 zł |
LEGO 71039 Minifigures Marvel Studios Seria 2 | 20 zł |
LEGO, Minifigures 71039 Minifigurki Marvel Studios Seria 2Fani Marvela i dzieci w wieku od pięciu lat mogą odtwarzać sceny akcji dzięki niesamowitym tajemniczym woreczkom LEGO Marvel... щеMinifigures (71039). Ta długo wy... EmpikПоскаржитись | 20 zł |
Серія Lego MinifiguresПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 9 шт, персонажів 1 шт
від 45 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 39 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 30 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 12 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 10 шт, персонажів 1 шт
від 16 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 200 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 18 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 55 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 35 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 15 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 14 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 60 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 10+, унісекс, деталей 654 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Minifigurki MARVEL Studios Seria 2 (71039) / UNBOXING
24 серпня 202331 050 переглядів
Lego 71039 Marvel Studio series 2 - Unboxing and Review
31 серпня 2023751 перегляд
LEGO Marvel Studios Minifigures Series 2 (71039) | Now in Boxes?!?!
3 серпня 2023205 переглядів
LEGO Marvel Minifigures Series 2 Review! Set 71039
6 вересня 20237 837 переглядів
LEGO Minifigures Marvel Series 2 71039 EARLY 2023 Set Review
30 серпня 2023417 переглядів
Review!LEGO Marvel 71039 Series 2 Minifigures
2 вересня 2023285 переглядів
Ende einer Ära: LEGO Minifiguren nicht mehr ertastbar... | LEGO Marvel Serie 2! (71039)
30 серпня 2023150 400 переглядів
LEGO Minifigures 71039 Marvel Series 2 Speed Build Review
2 вересня 2023139 689 переглядів
LEGO 71039 Marvel Minifigures Series 2 | LEGO Minifigures Stop Motion Review | LEGO VS Movie
27 серпня 202317 310 переглядів
LEGO Marvel Studios CMF Series 2 In Hand Images! (71039)
8 серпня 20236 123 перегляда
Unboxing LEGO Marvel 71039 Series 2 Minifigures
1 вересня 2023440 переглядів
Lego CMF Marvel Series 2 71039 (Collectable Minifigures) and Weight Guide!
17 серпня 2023446 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 9 шт, персонажів 1 шт
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 672 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 111 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 1 072 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 6167 шт, персонажів 15 шт