Конструктор Lego Old Fishing Store 21310
Відео 23Фото 10 |
Lego Old Fishing Store 21310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego IdeasПорівняти в таблиці →
від 1 190 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3955 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 545 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2103 шт, персонажів 4 шт
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти
від 390 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1265 шт, персонажів 5 шт
від 1 700 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3745 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 999 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 2065 шт, персонажів 2 шт, мотор, світлові ефекти
від 456 zł
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1969 шт, персонажів 2 шт
від 1 599 zł
вік 16+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 2545 шт, персонажів 8 шт
від 139 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 203 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
Unboxing LEGO Ideas - Old fishing store Stary sklep wędkarski (21310)
17 грудня 20171 961 перегляд
LEGO Ideas 21310 Stary sklep wędkarski
5 січня 2018660 переглядів
LEGO 21310 Ideas Fishing Store
5 грудня 2020258 переглядів
LEGO Ideas Old Fishing Store Unboxing & Review set 21310
24 лютого 2018219 переглядів
LEGO 21310 Old Fishing Store - part 9
30 грудня 2020155 переглядів
Lego 21310 Old Fishing Store Speed Build LDD by PLegoBB
24 березня 2018221 перегляд
LEGO IDEA 21310 - Old Fishing store - Montage Stop Motion !
23 березня 20182 333 перегляда
[레고21310, 70419]LEGO OLD FISHING STORE +WRECKED SHRIMP BOAT+ 바다플레이 매트 2편!!! 디오라마 보고 가세요~!!
18 листопада 20191 523 перегляда
[레고 21310] 아이디어 오래된 낚시가게(LEGO Ideas Old Fishing Store) - 타임랩스 리뷰(Timelapse)_레고매니아_LEGO Mania
5 січня 20185 021 перегляд
LEGO Ideas(21310): Old Fishing Store Review
10 липня 2022198 переглядів
Old Fishing store - Lego 21310 (animation)
21 січня 2020992 перегляда
LEGO 21310 Old Fishing Store - Speed Build | Slow Motion video | LEGO Modular building | LEGO IDEAS
3 січня 2018339 переглядів
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 3
9 вересня 2017348 переглядів
LEGO Build - Ideas Old Fishing Store Set #21310 - Part 4
21 листопада 20171 278 переглядів
LEGO - 21310 - Old Fishing Store STOP MOTION
6 січня 2018345 переглядів
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 2
8 вересня 2017406 переглядів
Building Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310 PART 5
11 вересня 2017297 переглядів
Lego Investing 21310 Old Fishing Store
14 січня 20183 338 переглядів
LEGO Build - Ideas Old Fishing Store Set #21310 - Part 1
18 листопада 20175 320 переглядів
Cathy's Lodge Part 2 - Alt Build of Lego 21310
13 листопада 2017625 переглядів
Unbox Lego Ideas Old Fishing Store #SET 21310
5 вересня 20172 937 переглядів
Toyworld NZ - LEGO Ideas Fishing Store 21310
5 вересня 2017457 переглядів
Lego 21310 Old Fishing Store LED Installed Demo
21 жовтня 20178 594 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 48 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 599 zł
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 105 zł
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 1 072 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 6167 шт, персонажів 15 шт
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 1 400 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт